Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2008, 14:30

autor: Dorota "vampire" Drużko

Postal 2: Share the Pain uzyskuje status freeware

Wszystkich, którzy wyczekują premiery trzeciej części kontrowersyjnego FPS-a i nie mieli jeszcze okazji zagrać w Share the Pain zapewne ucieszy fakt, że firma Running With Scissors zdecydowała się udostępnić za darmo tryb wieloosobowy drugiego Postala.

Wszystkich, którzy wyczekują premiery trzeciej części kontrowersyjnego FPS-a i nie mieli jeszcze okazji zagrać w Share the Pain zapewne ucieszy fakt, że firma Running With Scissors zdecydowała się udostępnić za darmo tryb wieloosobowy drugiego Postala. Możemy w nim siać zniszczenie na czternastu różnych mapach, w czterech trybach rozgrywki - Deathmatch, Team Deathmatch, Snatch (w założeniach przypomina znany z innych gier Capture the Flag, jednak zamiast flag mamy tu kobiety) i Grab (naszym celem jest zdobycie dziesięciu power-upów). Do naszej dyspozycji twórcy oddali dwadzieścia pięć modeli postaci oraz jedenaście broni.

Postal 2: Share the Pain uzyskuje status freeware - ilustracja #1

Zainteresowani mogą pobrać Share the Pain z naszego serwisu. Przypomnijmy jeszcze, że Postal 2 doczekał się także dodatku Apocalypse Weekend. Trzecia część gry ukaże się najprawdopodobniej dopiero w drugim kwartale przyszłego roku w wersjach na PC, X360 oraz być może PS3.