Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 grudnia 2019, 16:07

autor: Frozen

Postal 2 za darmo na GOG.com

Postal 2, kultowa pierwszoosobowa strzelanka od studia Running with Scissors, przez najbliższe 48 godzin będzie dostępna za darmo w serwisie GOG.com.

Postal 2 do zgarnięcia za darmo. - Postal 2 za darmo na GOG.com - wiadomość - 2019-12-16
Postal 2 do zgarnięcia za darmo.

Z okazji debiutu czwartej części serii Postal w sklepie GOG.com użytkownicy tego serwisu mogą przez najbliższe 48 godzin bezpłatnie przypisać do swoich kont drugą odsłonę kultowego cyklu w wersji Complete, tzn. podstawową edycję gry w komplecie z dwoma dodatkami: Share The Pain oraz Apocalypse Weekend. Dodatkowo od dzisiaj oryginalny Postal z 1997 roku już na zawsze będzie dostępny w serwisie za darmo.

Postal 2 to pierwszoosobowa strzelanka z 2003 roku, w której wcielamy się w „Kolesia z Postala”. Zadaniem gracza jest wypełnianie pozornie prostych codziennych zadań, takich jak zakup mleka w sklepie lub oddanie książki do biblioteki. Tylko od nas zależy, czy będziemy wykonywać je jak przystało na porządnego obywatela, czy też urządzimy przy okazji rzeź (mniej lub bardziej) niewinnych osób.

Przypominamy, że najnowsza odsłona cyklu pod tytułem Postal 4: No Regerts dostępna jest we wczesnym dostępie na PC (Steam i GOG). Darmowego Postala 2 można odbierać do 18 grudnia, do godziny 15:00.

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.