Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 grudnia 2019, 16:31

Film Top Gun: Maverick na kolejnym zwiastunie

Wytwórnia Paramount Pictures zaprezentowała dziś kolejny zwiastun filmu Top Gun: Maverick. Trailer kładzie nacisk na fabułę produkcji, jednak nie zabrakło w nim także akrobacji powietrznych.

Top Gun powróci na ekrany kin latem 2020 roku. - Film Top Gun: Maverick na kolejnym zwiastunie - wiadomość - 2019-12-17
Top Gun powróci na ekrany kin latem 2020 roku.

Comic-Con w San Diego przyniósł nam pierwszy zwiastun Top Gun: Maverick, czyli kontynuacji kultowego filmu z Tomem Cruise’em w roli głównej. Dziś wytwórnia Paramount Pictures opublikowała kolejny trailer, który przybliża nam fabułę produkcji oraz zachwyca akrobacjami powietrznymi.

Przypomnijmy, że akcja Top Gun: Maverick rozgrywa się ponad 30 lat po wydarzeniach ukazanych w części pierwszej. Główny bohater – Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) – pracuje jako pilot testowy i robi wszystko, by uniknąć awansu, który uziemiłby go za biurkiem. Jednym z jego zadań jest przygotowanie absolwentów programu Top Gun do misji specjalnej, której nie wykonał jeszcze żaden pilot. Sytuacji nie ułatwia pojawienie się Bradleya Bradshawa, syna dawnego przyjaciela protagonisty – Nicka Bradshawa. Spotkanie to zmusza Pete'a do konfrontacji z własną przeszłością.

Top Gun 2 ma zadebiutować na ekranach polskich kin 17 lipca 2020 roku.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej