Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone na PC wreszcie zajmie mniej miejsca

Musiol, 13 października 2020, 13:03

Po wielu miesiącach oczekiwania dzisiaj pojawi się aktualizacja Call of Duty: Warzone, która pozwoli na usunięcie niepotrzebnych trybów gry. Dzięki temu znacząco zmniejszy się potrzebne miejsce na dysku twardym.

Call of Duty: Warzone zajmuje całe dyski twarde; gracze nie mogą instalować aktualizacji

Musiol, 4 października 2020, 12:51

Call of Duty: Warzone na pecetach ma nieskończony apetyt na wolne miejsce na dysku. Gra zajmuje już ponad 230 GB i chce coraz więcej.

20 tysięcy banów w CoD: Warzone przed startem 6. sezonu

AlexB, 30 września 2020, 14:19

Jak podaje serwis Vice, w miniony poniedziałek Activision Blizzard zbanowało około 20 tysięcy kont osób grających w Call of Duty: Warzone. Ma to być wynik namierzenia przez firmę działania popularnego programu do oszustw. Ponadto tytuł otrzymał kolejną dużą aktualizację, na PC ważącą 57 GB.

Activision Blizzard kontynuuje walkę z oszustami

AlexB, 15 września 2020, 14:02

Prawnicy Activision Blizzard skontaktowali się z ekipą GatorCheats, zajmującą się tworzeniem oszustw między innymi do Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone, i zażądali od niej zaprzestania działalności. To kolejny rozdział w walce firmy z nieuczciwymi graczami.

Słynne Alcatraz w CoD Warzone, mapa zombie z Black Ops może powrócić

Adrian Werner, 14 września 2020, 10:53

W plikach aktualizacji Call of Duty: Warzone odnaleziono elementy sugerujące, że gra wkrótce otrzyma mapę Alcatraz z CoD: Black Ops 4.

Pozew Activision wystraszył oszustów. Twórcy cheatów przepraszają

Entelarmer, 31 sierpnia 2020, 16:21

Twórcy i sprzedawcy cheatów z grupy CXCheats.net zawiesili wsparcie dla swoich produktów powiązanych z serią Call of Duty i przeprosili za „ból, który sprawili graczom”. Powód? Pozew firmy Activision, która najwyraźniej postanowiła uporać się z problemem z oszustami u samego źródła.

Call of Duty: Modern Warfare – posiadacze Xbox One pobiorą 66 GB

Dameredet, 16 sierpnia 2020, 09:29

Najnowsza aktualizacja gier Call of Duty: Modern Warfare i Warzone zmusza graczy korzystających z Xbox One do ponownego pobrania 66 GB plików.

CoD Warzone to kura znosząca złote jaja dla Activision Blizzard

Adrian Werner, 5 sierpnia 2020, 10:47

Firma Activision opublikowała sprawozdanie finansowe. Wydawca może pochwalić się dużymi wzrostami przychodów i zysków, głównie dzięki popularności Call of Duty: Warzone.

Warzone będzie rozwijany razem z kolejnymi częściami Call of Duty. Mapa drogowa 5. sezonu

Karol Laska , 4 sierpnia 2020, 18:23

Infinity Ward potwierdziło, że nie zamierza rezygnować ze wsparcia Warzone. Co więcej, zawartość gry będzie zależna od przyszłych części Call of Duty.

Nadchodzi kolejny ogromny patch do CoD: Modern Warfare i Warzone

Adrian Werner, 4 sierpnia 2020, 09:55

Wypuszczono zwiastun 5. sezonu Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare, który pokazuje, jakich zmian i nowości możemy się spodziewać. Poznaliśmy również rozmiar patcha i dokładną godzinę jego premiery.

CoD: Modern Warfare i Warzone – 5. sezon wprowadza Shadow Company

aadamus, 31 lipca 2020, 20:14

Firmy Activision i Infinity Ward podzieliły się informacjami na temat startującego 5 sierpnia 5. sezonu w Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Wynika z nich, że do gier zawita Kompania Cieni (ang. Shadow Company), a wraz z nią trójka nowych operatorów.

Gest „OK” został po cichu usunięty z gier Call of Duty

Froozyy, 8 lipca 2020, 15:19

Okazało się, że deweloperzy ze studia Inifnity Ward po cichu usunęli gest „OK” z gier Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone. Powód podjęcia takiej decyzji nie został podany, ale wielu graczy uważa, że elementu pozbyto się z powodu jego kontrowersyjnego znaczenia.

CoD: Modern Warfare i Warzone na PC przekracza już 200 GB

AlexB, 3 lipca 2020, 13:29

Gracze donoszą, że po ostatniej aktualizacji Warzone rozmiar Call of Duty: Modern Warfare na PC przekroczył 200 GB. Tym samym tytuł znacznie przekroczył swoje pierwotne wymagania sprzętowe.

CoD: Warzone – liczba graczy czasowo zwiększona do dwustu

Aquma, 30 czerwca 2020, 11:43

Twórcy Call of Duty: Warzone postanowili czasowo zwiększyć do 200 liczbę graczy, którzy mogą brać udział w pojedynczym meczu. Do gry trafiły też nowe kontrakty oraz przedmioty.

Cheaterów ciężko powstrzymać, CoD: Warzone znowu ma problem

Aquma, 26 czerwca 2020, 09:41

Cheaterzy znaleźli dość prosty sposób na obejście zabezpieczeń w strzelance Call of Duty: Warzone – sprzedają potwierdzone konta, z przypisanymi do nich numerami telefonów.

Polski operator w Call of Duty. Gracze narzekają na rozmiar patcha

Entelarmer, 11 czerwca 2020, 14:49

Petycja polskich fanów Call of Duty odniosła sukces – wraz ze startem 4. sezonu do Modern Warfare i Warzone zawitał polski operator. Jednak osoby grające na konsoli Xbox One mają pewien problem: nowy patch zdaje się ważyć absurdalnie dużo, nawet jak na standardy Modern Warfare.

Call of Duty nie dla rasistów. Będzie więcej banów

Entelarmer, 4 czerwca 2020, 09:40

Studio Infinity Ward zapowiedziało zaostrzenie walki z przejawami rasizmu w grach z serii Call of Duty. Obejmuje to częstsze blokady kont (w tym permabany) oraz więcej ograniczeń dla pseudonimów.

CoD: Warzone - 4. sezon przełożony

Aquma, 2 czerwca 2020, 10:13

Twórcy gier z serii Call of Duty postanowili przesunąć premierę kolejnych sezonów wsparcia dla trzech swoich strzelanek: CoD: Warzone, CoD: Modern Warfere oraz CoD: Mobile. Przyczyną są zamieszki w USA.

CoD: Warzone – jest trailer 4. sezonu. Kapitan Price nowym operatorem

Aquma, 28 maja 2020, 10:04

Deweloperzy Call of Duty: Warzone udostępnili zwiastun czwartego sezonu wsparcia tej produkcji. Materiał zdradza, że kolejnym grywalnym operatorem będzie kapitan Price.

CoD: Warzone - tajemnicze bunkry otwarte, zbliża się 4. sezon [aktualizacja]

Froozyy, 20 maja 2020, 16:57

Wraz z nową aktualizacją Call of Duty: Warzone gracze nareszcie mogą otworzyć wrota tajemniczych bunkrów zlokalizowanych na mapie. Do sieci trafiają także pierwsze przecieki dotyczące kolejnego sezonu - według nich możemy spodziewać się zmian na mapie oraz nowych broni.

CoD: Modern Warfare i Warzone - miejsce na dysku znowu pożarte przez patch

Froozyy, 19 maja 2020, 14:15

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone wymaga pobrania dużej ilości danych. Gra zajmuje coraz więcej miejsca na dysku, a gracze narzekają, że wprowadzane zmiany nie powinny wymagać pobierania tak ogromnych plików.

CoD Warzone - cios w cheaterów na PC, to efekt autoryzacji

Aquma, 14 maja 2020, 14:52

W pecetowej wersji CoD: Warzone pojawił się nowy rodzaj autoryzacji konta – przed użyciem musi ono zostać potwierdzone hasłem otrzymanym w wiadomości SMS. Zmiana ma na celu ograniczenie liczby oszustów i jeśli zawierzyć opiniom na forach, jej wprowadzenie nie spotkało się z aprobatą osób korzystających z cheatów.

W CoD: Warzone grają miliony graczy, ale tempo wzrostu spada

Adrian Werner, 6 maja 2020, 10:22

Firma Activision pochwaliła się, że w ciągu niecałych dwóch miesięcy od premiery w Call of Duty: Warzone zagrało ponad 60 mln osób.

Streamer o Warzone: najgorszy battle royale. Gra trafi na PS5 i XSX

Entelarmer, 5 maja 2020, 12:48

Twórcy Call of Duty: Warzone zapewnili o planowanym długoterminowym wsparciu gry, wliczając w to wydanie na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Zgrało się to z wypowiedzią Jaryda „Summit1g” Lazara, który nazwał tytuł najgorszym battle royale na rynku.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare walczą z błędami w grze

Lazlo, 3 maja 2020, 14:31

Ostatnia poprawka dla Call of Duty: Modern Warfare okazała się być niezbyt udana i spowodowała wysyp błędów. Twórcy zareagowali jednak bardzo szybko, dzięki czemu usterki są na bieżąco eliminowane, a gracze informowani o postępach.