Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Warzone

CoD Warzone nie wymaga skilla zdaniem znanego streamera

Froozyy, wczoraj, 13:32

Według jednego z najpopularniejszych obecnie streamerów darmowa produkcja battle royale - CoD: Warzone - w porównaniu do innych tego typu tytułów jest bardzo łatwa i nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności.

Call of Duty: Warzone - nazwy nowych trybów odnalezione w plikach

Lazlo, 29 marca 2020, 13:47

Użytkownikom portalu Reddit udało się wydobyć z plików Call of Duty: Warzone informacje dotyczące niedostępnych jeszcze trybów gry. Najprawdopodobniej już wkrótce będzie nam dane zagrać w zespołach dwu- lub czteroosobowych oraz sprawdzić tryby specjalne.

Call of Duty Warzone – wysyp cheaterów, społeczność wściekła

Aquma, 26 marca 2020, 13:35

W Call of Duty: Warzone pojawia się coraz więcej cheaterów. Problemy są najpoważniejsze w Azji, ale dotyczą także innych regionów. Niektórzy z oszustów wykazują się przy tym wyjątkową butą.

CoD Warzone – tryby duo i squad na screenie. Wkrótce nowe bronie [aktualizacja #2]

Vergil, 24 marca 2020, 17:08

Studio Infinity Ward przygotowuje nową zawartość do gry Call of Duty: Warzone. Oprócz czterech niedostępnych dotychczas pukawek, deweloperzy zamierzają pozwolić nam na zmagania w duetach i ekipach większych niż trzyosobowe.

Gracz zemścił się na cheaterach w Call of Duty Warzone

Aquma, 23 marca 2020, 10:24

Jeden z graczy Call of Duty: Warzone postanowił ukarać cheaterów, na których natrafił w czasie gry. Zrobił to poprzez zaproszenie ich do drużyny i rozbicie śmigłowca z nimi na pokładzie. Oszuści stają się coraz poważniejszym problemem produkcji Inifinity Ward.

Call of Duty: Warzone ma już ponad 30 milionów graczy

Froozyy, 20 marca 2020, 18:43

Dowiedzieliśmy się, że darmowa produkcja battle royale - Call of Duty: Warzone - po 10 dniach od premiery osiągnęła granicę 30 mln graczy.

Najlepsza broń w Call of Duty Warzone? Powstała pomocna tabela

Entelarmer, 20 marca 2020, 16:56

Youtuber TheXclusiveAce przeprowadził analizę statystyk broni z Call of Duty: Warzone. Uzyskane dane zebrał w tabeli i wykorzystał do ustalenia, jakie jest najlepsze uzbrojenie w tej darmowej strzelance studia Infinity Ward.

CoD Warzone - oto lista zmian, których gracze najbardziej pożądają

Froozyy, 19 marca 2020, 16:39

Jeden z graczy Call of Duty: Warzone zebrał najczęściej pojawiające się propozycje zmian w grze w jedną kompletną listę. Na niej znalazło się m.in. wprowadzenie trybów dla dwóch oraz czterech graczy, poprawienie jakości dźwięku czy też usprawnienie systemu oznaczania.

Call of Duty Warzone – lokacja z gry bazuje na Czarnobylu

Aquma, 18 marca 2020, 10:10

Wygląda na to, że co najmniej jedna z części mapy Verdansk w Call of Duty: Warzone bazuje na miejscu znanym z prawdziwego świata – a konkretniej z okolic Czarnobyla. Odkrycia dokonał Internauta, który niedawno miał okazję odbyć podróż na Ukrainę.

Call of Duty Warzone z trybem solo

Vergil, 17 marca 2020, 21:01

Studio Infinity Ward wzbogaciło grę Call of Duty: Warzone o trzeci wariant rozgrywki. W trybie Battle Royale Solos gracze nie tworzą zespołów, lecz samotnie walczą o wygraną.

Trwa rywalizacja o największą liczbę fragów w CoD: Warzone

AlexB, 16 marca 2020, 10:56

Trwa rywalizacja o osiągnięcie jak największej liczby zabójstw w Call of Duty: Warzone. Dziś jednej z drużyn udało się wyeliminować podczas meczu 78 osób, co jak na razie jest najwyższym znanym wynikiem.

Ninja krytykuje popularną funkcję Call of Duty Warzone

Aquma, 16 marca 2020, 08:45

Tyler „Ninja” Belvins skrytykował jedną z charakterystycznych mechanik Call of Duty: Warzone – możliwość dostosowywania zawartości zrzucanych paczek ze sprzętem. Jego zdaniem pomysł deweloperów powoduje, że większość graczy dysponuje takim samym ekwipunkiem w niemal każdym meczu.

Ogromny wzrost liczby graczy CoD: Warzone

Froozyy, 14 marca 2020, 15:32

Cztery dni po premierze Call of Duty: Warzone twórcy pochwalili się, że w tytule bawi się już 15 milionów graczy. Gra okazała się sporym sukcesem, a biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, wynik ten może jeszcze znacznie pójść w górę.

CoD: Warzone - pierwszy exploit i zapowiedź poprawek

Froozyy, 13 marca 2020, 18:19

Gracze Call of Duty: Warzone odkryli exploit, który praktycznie gwarantował wygranie meczu. Mechanika ta została już jednak naprawiona przez twórców. Przy okazji dowiedzieliśmy się również o drobnych zmianach, które zostaną wprowadzone wraz z następną dużą aktualizacją.

Call of Duty: Warzone - ogromny sukces w 24 godziny

Adrian Werner, 12 marca 2020, 08:52

Debiut opartej na modelu free-to-play gry Call of Duty: Warzone okazał się wielkim sukcesem. W ciągu pierwszej doby od premiery w najnowszego członka rodziny CoD zagrało ponad 6 milionów osób.

Sprzedaż Dragon Ball Z: Kakarot, nowe sterowniki od Nvidii i inne wieści

AlexB, 11 marca 2020, 16:41

Dziś piszemy o nowych sterownikach do kart grafiki od firmy Nvidia, sprzedaży Dragon Ball Z: Kakarot, pożegnaniu z GOG Downloaderem i liście życzeń w Epic Games Store. Witajcie w wieściach ze świata.

Call of Duty: Warzone z mocnym startem na Twitch i YouTube

Froozyy, 11 marca 2020, 13:36

Call of Duty: Warzone, czyli darmowy tryb battle royale na bazie gry CoD: Modern Warfare, zadebiutowało dopiero wczoraj, a tytuł już teraz może pochwalić się niezłymi wynikami oglądalności na platformach streamingowych. Łącznie w najgorętszym momencie na Twitchu oraz YouTubie produkcję oglądało ponad 650 tys. widzów.

Call of Duty: Warzone – wymagania sprzętowe na PC

Frozen, 11 marca 2020, 10:51

Firma Activision podała oficjalne wymagania sprzętowe Call of Duty: Warzone, czyli darmowej gry typu battle royale opartej na CoD: Modern Warfare. Tytuł zadebiutował wczoraj wieczorem na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Call of Duty: Warzone – darmowe battle royale już dostępne

Vergil, 10 marca 2020, 20:02

Od 20:00 polskiego czasu wszyscy chętni mogą zagrać w Call of Duty: Warzone, czyli tryb battle royale na bazie gry Call of Duty: Modern Warfare, który udostępniono w formie odrębnej, darmowej pozycji. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych (Battle.net), PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Darmowe Call of Duty: Warzone z datą premiery i oficjalnym zwiastunem

Entelarmer, 9 marca 2020, 19:49

Firma Activision ujawniła Call of Duty: Warzone, potwierdzając wcześniejsze przecieki. Tryb battle royale Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje jutro i będzie dostępny za darmo jako samodzielna produkcja.

Call of Duty Warzone to samodzielny, darmowy tytuł battle royale [aktualizacja]

Aquma, 9 marca 2020, 09:16

Na kanale Chaos na platformie YouTube pojawił się film poświęcony Call of Duty: Warzone, czyli samodzielnemu, darmowemu dodatkowi do CoD: Modern Warfare, skupiającemu się na trybie battle royale. Gameplay zdradza szereg kluczowych informacji na temat tej produkcji.

CoD: Warzone - kolejny wyciek mapy battle royale

AlexB, 5 marca 2020, 12:19

W plikach gry Call of Duty: Modern Warfare odnaleziono mapę, która podobno ma pojawić się w Warzone, czyli nadchodzącej produkcji battle royale opartej na fundamentach najnowszej odsłony kultowej serii strzelanek. Jak na razie wciąż czekamy na jej oficjalną zapowiedź.

CoD: Warzone - darmowe battle royale o krok od zapowiedzi

Adrian Werner, 4 marca 2020, 10:02

Firma Activision szykuje się do ujawnienia Call of Duty Warzone. Według plotek będzie to darmowa strzelanka battle royale. Wydawca podkręca atmosferę m.in. publikując zabawny filmik zainspirowany zabawkami Tamagotchi.

Activision kontra Reddit – spór o przeciek z Call of Duty: Warzone

Frozen, 22 lutego 2020, 16:45

Activision domaga się, aby serwis Reddit ujawnił prywatne dane osoby odpowiedzialnej za przeciek dotyczący CoD: Warzone – niezapowiedzianej produkcji typu battle royale z uniwersum Call of Duty.

Przeciek: darmowe battle royale w CoD: Modern Warfare ukaże się w marcu

Froozyy, 18 lutego 2020, 10:26

Kolejne przecieki o trybie battle royale w CoD: Modern Warfare wskazują na to, że ukaże się on na początku przyszłego miesiąca. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że ma to być osobna, darmowa produkcja, która w założeniu przyciągnie nowych graczy do marki Call of Duty.