Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Warzone

Niedorzeczny rozmiar CoD Warzone powodem braku opcji zmiany mapy w grze

Adrian Werner, 29 marca 2022, 08:52

Pracownik Activision wyjaśnił, że brak opcji zmiany mapy w CoD Warzone wynika z niedorzecznych rozmiarów gry. Być może zmieni się to po wydaniu Warzone 2.

Nowy sezon Warzone może przynieść renesans gry

Qskan, 23 marca 2022, 17:47

Dziś CoD: Warzone wchodzi w nowy etap – Season Two Reloaded, który przyniesie m.in. odświeżenie mapy, nowe pojazdy oraz tryby gry. Społeczność graczy wydaje się być pozytywnie nastawiona do nadchodzących zmian.

Twórcy CoD: Warzone tłumaczą się z zabugowania gry

Entelarmer, 12 lutego 2022, 11:33

„Schrzaniliśmy sprawę” – tymi słowami przedstawiciele Activision, Infinity Ward i Raven Software podsumowali problemy Call of Duty: Warzone po grudniowej aktualizacji. Obiecali też, że gra zostanie naprawiona.

Tom Henderson o przyszłości serii Call of Duty; dwie równoległe gałęzie rozwoju marki

Adrian Werner, 30 stycznia 2022, 08:15

Znany informator Tom Henderson udostępnił masę rewelacji na temat Call of Duty: Warzone 2, planów odnośnie dalszego działania pierwszego CoD: Warzone oraz tego, jak to się wszystko ma do Modern Warfare 2.

Activision Blizzard nie zatwierdzi związku zawodowego twórców CoD Warzone

Entelarmer, 26 stycznia 2022, 22:03

Raven Software nie zyskało aprobaty Activision Blizzard na założenie związku zawodowego, ale niedawno strajkujący pracownicy zamierzają wziąć sprawy w swoje ręce.

Strajk w Raven Software dobiegł końca

Entelarmer, 24 stycznia 2022, 17:29

Po prawie dwóch miesiącach i zapowiedzi powołania związku zawodowego zakończył się strajk pracowników studia Raven Software w odpowiedzi na niedawne zwolnienia.

Twórcy CoD: Warzone zakładają związek zawodowy, wbrew wysiłkom Activision

Adrian Werner, 22 stycznia 2022, 08:10

Po tygodniach strajkowania grupa testerów ze studia Raven Software rozpoczęła procedurę zakładania związku zawodowego. Jeśli im się uda, będzie to pierwsza taka organizacja powstała w dużym amerykańskim wydawcy gier.

2. sezon Warzone Pacific opóźniony. Activision potrzebuje czasu na załatanie gry

Dawid Wanat, 20 stycznia 2022, 15:22

Activision opóźniło nowy sezon Warzone, aby mieć więcej czasu na naprawienie gry. Wydawca zdaje się słuchać społeczności i przeznaczy dodatkowy czas na usunięcie bugów oraz zwiększenie stabilności rozgrywki.

Oszuści z PC grają na nerwach graczom Xboxa; crossplay pod ostrzałem

Sonia Selerska, 12 stycznia 2022, 12:44

Posiadacze Xboxów mają dosyć grania z użytkownikami komputerów. Fani Halo Infinite oraz Call of Duty: Warzone nie mają szans z pecetowymi cheaterami. Microsoft łamie swoją obietnicę sprzed lat, nie dając konsolowcom możliwości wyłączenia rozgrywki międzyplatformowej.

Activision pozwało firmę sprzedającą cheaty do CoD: Warzone

Bazowski, 5 stycznia 2022, 10:34

Activision złożyło pozew przeciwko firmie udostępniającej oprogramowanie cheaterskie, które zapewnia przewagę graczom i niszczy „ekosystem” gry Call of Duty: Warzone.

Warzone znowu ma problem z bugiem powodującym niewidzialność

Qskan, 4 stycznia 2022, 17:45

W CoD: Warzone ponownie pojawił się błąd, który daje graczom nieuczciwą przewagę. Kolejny raz chodzi o skórkę, która może stawać się niewidzialna.

Pacyficzna mapa Warzone pełna bugów; gracze są wkurzeni

Qskan, 9 grudnia 2021, 16:34

Nowa mapa w CoD: Warzone, zlokalizowana na Pacyfiku, okazuje się sprawiać graczom sporo problemów. Wszystko za sprawą błędów z teksturami, które zdaniem wielu osób czynią produkcję Activision „niegrywalną”.

Twórcy Call of Duty: Warzone protestują przeciwko nagłym zwolnieniom

Entelarmer, 6 grudnia 2021, 20:03

Decyzja firmy Activision Blizzard o zwolnieniu wielu testerów Raven Software nie spodobała się także innym pracownikom studia.

Zwolnienia u twórców Call of Duty; The Game Awards 2021 bez Activision Blizzard

Entelarmer, 4 grudnia 2021, 10:38

Activision Blizzard zwalnia licznych doświadczonych testerów studia Raven Software. „Pomysłowy” sposób na podwyżki dla pozostałych pracowników nie zyskał firmie uznania deweloperów, a być może i Geoffa Keighleya.

CoD: Warzone zmierza na Pacyfik - będzie nowa mapa i aktualizacja Anti-Cheata

Przemysław Dygas, 1 grudnia 2021, 09:43

W Call of Duty: Vanguard niedługo rozpocznie się pierwszy sezon wsparcia. Z tej okazji twórcy Warzone zabiorą nas w nowe rejony, a także wprowadzą do gry aktualizację systemu antycheaterskiego.

Twórcy cheatów do Warzone na celowniku prawników Activision

Qskan, 4 listopada 2021, 15:29

Popularni twórcy cheatów do CoD: Warzone otrzymali od Activision pismo, w którym są wzywani do zaprzestania działalności. W konsekwencji dostawcy nielegalnego oprogramowania postanowili zwinąć interes.

Wyciek antycheata Call of Duty nie martwi Activision

Entelarmer, 16 października 2021, 13:42

Wyciek nowego zabezpieczenia przeciw oszustom nie zaskoczył deweloperów Call of Duty i ich zdaniem nie pomoże to zbytnio twórcóm cheatów.

Ricochet Anti-Cheat wyciekł do sieci; twórcy cheatów do Call of Duty już go analizują

Przemysław Dygas, 15 października 2021, 08:48

Walka twórców Call of Duty z cheaterami właśnie stała się jeszcze trudniejsza. Nowa wersja anti-cheata dostała się bowiem w ręce oszustów.

„Drodzy oszuści” - twórcy CoD grożą cheaterom [Aktualizacja]

hexx0, 13 października 2021, 15:35

Twórcy Call of Duty: Vanguard i Warzone podjąli zdecydowane kroki w kwestii cheaterów. Zgodnie z wystosowanym wczoraj komunikatem, zapowiedziany został nowy anti-cheat o nazwie RICOCHET. Ma on działać dwutorowo i ułatwić identyfikowanie i usuwanie niechcianych oszustów.

Gracze PC Warzone mają przewagę nad konsolowymi. Trwa spór

Qskan, 12 października 2021, 16:51

Trwa spór pomiędzy graczami konsolowymi a pecetowcami w CoD: Warzone. Ci pierwsi narzekają na zablokowane pole widzenia, podczas gdy na PC jest to zmienna opcja, która może dawać przewagę.

Bany z Call of Duty: Warzone przeniosą się do Vanguard

Maycuzai, 17 września 2021, 20:35

Zbanowani cheaterzy w Call of Duty: Warzone narzekają na niemożność zalogowania się do bety Call of Duty: Vanguard. Jest to kolejny etap walki Activision z oszustami.

Twórcy Warzone rzucają wyzwanie cheaterom; czy to koniec zakładania multikont?

Qskan, 26 sierpnia 2021, 13:25

Twórcy CoD: Warzone zapowiadają bezwzględną walkę z oszustami za pomocą nowego anti-cheata. W przeciągu jednego dnia zbanowano ponad 100 tys. kont i wydaje się, że cheaterzy nie będą mogli tak łatwo założyć nowych.

Warzone otrzymało aktualizację zabezpieczeń; niestety wolność od oszustów trwała kilka dni

Przemysław Dygas, 24 sierpnia 2021, 12:35

Wygląda na to, że Activision w końcu zaczęło radzić sobie z cheaterami w Call of Duty: Warzone. Na falę banów skarżą się bowiem sami oszuści. Niestety sukces ten był jedynie chwilowy.

CoD Warzone dostanie nowy anti-cheat i mapę

Adrian Werner, 20 sierpnia 2021, 10:33

Oczy całego świata skierowane są na Call of Duty: Vanguard, ale firma Activision nie zapomina o CoD: Warzone. Druga z tych gier w tym roku otrzyma nowy system anti-cheat oraz nową mapę.

Call of Duty: Vanguard wraz z Warzone zajmie 270 GB

Adrian Werner, 20 sierpnia 2021, 09:20

Dowiedzieliśmy się, ile miejsca na dysku zajmie instalacja Call of Duty: Vanguard, zarówno samodzielnie, jak i wraz z CoD Warzone. Twórcy omówili również silnik napędzający najnowszą odsłonę cyklu.

Oficjalna zapowiedź Call of Duty: Vanguard ma pojawić się w Warzone - zobacz teaser [Aktualizacja#2]

Gacek, 16 sierpnia 2021, 16:04

Już niedługo poznamy pierwsze oficjalne informacje o kolejnej odsłonie kultowej serii Call of Duty o podtytule Vanguard.

Jest nadzieja na nowy anti-cheat w Warzone, ale wielu graczy ma mieszane odczucia

Qskan, 12 sierpnia 2021, 20:51

Raven Software w ostatnim wpisie w mediach społecznościowych lekko zasugerowało, że do CoD: Warzone może trafić nowy anti-cheat. Znany insider Tom Henderson potwierdza, że coś jest na rzeczy. Gracze mają jednak mieszane odczucia.

Nowe Call of Duty w ostatnim kwartale 2021 roku; Activision zapowiada powiązanie z Warzone

Przemysław Dygas, 4 sierpnia 2021, 10:16

Activision potwierdziło, że nowa odsłona Call of Duty pojawi się na rynku w ostatnim kwartale 2021 roku. Ma być ona powiązana z darmowym Warzone.

Gorący sierpień w Warzone; możliwe ujawnienie CoD: Vanguard [aktualizacja]

Qskan, 3 sierpnia 2021, 12:47

Ostatnio wypłynęła garść informacji i przecieków odnośnie gry CoD: Warzone i jej najnowszej zawartości. Spekuluje się, że podczas piątego sezonu battle royale zostanie zapowiedziana nowa odsłona serii - CoD: Vanguard. Do sieci wyciekły jeszcze imiona nowych opertatorów i operatorek oraz wygląd jednej z nich.

11-latek gnębiony w Warzone opisuje patologiczne zachowania innych graczy

Qskan, 20 lipca 2021, 12:31

11-latek opisał swoją historię starszemu koledze, który podzielił się nią na forum Reddit. Młody gracz miał być wielokrotnie gnębiony przez starszych kolegów w CoD: Warzone, którzy wykorzystywali przewagę wieku.

CoD: Warzone - nowy tryb, mapa i zmiany w balansie już są dostępne

hexx0, 15 lipca 2021, 18:18

W ramach 4. sezonu Call of Duty: Warzone studio Raven Software udostępniło dziś aktualizację Reloaded. Dodaje ona m.in. tryb Payload i mapę Mauer der Toten, a także wprowadza duże zmiany w balansie gry.

Twórca konsolowych cheatów do Warzone kasuje je na prośbę Activision

Szarmancki, 14 lipca 2021, 13:37

Wystarczyła prośba od Activision, by twórca przełomowych cheatów dostępnych na konsole usunął swoje oprogramowanie. USER101 rehabilituje się i kończy wsparcie do głośnego User Vision Pro, które pozwalało oszukiwać w Call of Duty: Warzone nie tylko na PC.

Warzone otrzyma nowy tryb rozgrywki, to alternatywa dla Battle Royale

Qskan, 13 lipca 2021, 11:29

Call of Duty: Warzone już wkrótce dostanie pierwszy tryb rozgrywki oparty na wykonywaniu misji. Zostanie on dodany do gry wraz ze sporą aktualizacją do czwartego sezonu popularnego battle royale.

Call of Duty: Warzone - Activision walczy z cheaterami na konsolach

Czaruś, 10 lipca 2021, 19:08

Wraz z powstaniem nowego programu cheaterskiego konsole nie są już bezpiecznym miejscem do grania w CoD: Warzone. Activision jednak się nie poddaje.

Konsole nie są wolne od oszustów, powstał cheat do CoD: Warzone

Gacek, 7 lipca 2021, 10:04

W CoD: Warzone cheaterzy pojawili się również na konsolach. Czy jest jeszcze system, który może zagwarantować graczom uczciwą rozgrywkę online?

„Znajdź sobie inną grę” - oszust w Warzone streamuje grę i atakuje graczy

Qskan, 11 czerwca 2021, 11:37

Mamy kolejny przykład tego, jak duża jest skala oszustw w Call of Duty: Warzone. Pewien streamer podczas gry otwarcie przyznał, że cheatuje, a swoim widzom polecił, „żeby poszukali sobie innej gry”.

Call of Duty: Vanguard nie pojawi się na E3 2021

Entelarmer, 10 czerwca 2021, 11:23

Call of Duty: Vanguard nie zostanie zapowiedziane na E3 2021. Tak donosi serwis Video Games Chronicle, według którego premiera gry zbiegnie się z debiutem II wojny światowej w CoD: Warzone.

Rambo i John McClane już jutro trafią do CoD: Warzone

Przemysław Dygas, 19 maja 2021, 11:07

Do Call of Duty: Warzone dołączą jutro legendy kina akcji. W grze pokierujemy Rambo oraz Johnem McClane’em. Zmiany dotkną także mapy.

Call o Duty Warzone - wiemy, kiedy Rambo trafi do gry

Adrian Werner, 11 maja 2021, 08:49

Wiemy już, kiedy do Call of Duty: Warzone trafi John Rambo. Bohater kina akcji zadebiutuje w grze w przyszłym tygodniu.

Bohater Szklanej pułapki kolejną postacią w CoD: Warzone

hexx0, 9 maja 2021, 15:58

Twórcy Call of Duty: Warzone zdradzili, że kolejną postacią jaka trafi do gry, będzie John McClane, bohater filmów z serii Szklana pułapka.

Do CoD: Warzone wkrótce dołączy Rambo

Adrian Werner, 7 maja 2021, 09:26

W twitterowym wpisie twórcy Call of Duty: Warzone dali do zrozumienia, że do gry lada chwila trafi sam John Rambo.

Activision chce, żeby wszystkie duże marki wydawcy były jak Call of Duty

Adrian Werner, 5 maja 2021, 12:44

Bobby Kotick z Activision stwierdził, że w przyszłości duże marki wydawcy będą rozwijane na modłę Call of Duty.

Utalentowani twórcy Crasha Bandicoota 4 oddelegowani do prac nad CoD Warzone [Aktualizacja]

Agnieszka Adamus, 30 kwietnia 2021, 18:30

Toys for Bob poinformowało, że będzie pomagać przy pracach nad 3. sezonem Call of Duty: Warzone. Oznacza to, że od teraz wszystkie studia podległe Activision pracują nad jedną marką.

Do Warzone trafił błąd pozwalający atakować spoza mapy

Agnieszka Adamus, 25 kwietnia 2021, 11:08

Mapa Verdansk 84 dodała do Call of Duty Warzone błąd pozwalający graczom wypaść poza mapę i z tej pozycji atakować innych uczestników rozgrywek.

Verdansk 84 już w Warzone. „Gracze nigdy nie wrócą do starej mapy” - mówią twórcy

Qskan, 23 kwietnia 2021, 11:39

Wczoraj w Call of Duty: Warzone miał miejsce event, który hucznie rozpoczął 3. sezon strzelanki Actvision. Od dziś gracze przenoszą się na mapę Verdansk 84, która osadzona jest w latach 80. Według deweloperów gracze już nigdy nie wrócą do oryginalnej wersji mapy.

Atomowy początek 3. sezonu w Call of Duty: Warzone i Black Ops - Cold War

Entelarmer, 21 kwietnia 2021, 21:58

W Call of Duty: Warzone rozpoczęło się wydarzenie inaugurujące trzeci sezon w tej darmowej strzelance oraz CoD: Black Ops - Cold War. W ramach niego na Werdańsk zrzucono bombę atomową, a gracze mogą liczyć na sporo nowości.

Warzone rządzi, już ponad 100 mln osób zagrało w darmowe Call of Duty

Adrian Werner, 21 kwietnia 2021, 09:46

Call of Duty: Warzone wciąż gromadzi nowych graczy. Ogłoszono, że w tytuł zagrało już ponad 100 mln osób.

Zbanowano już blisko 500 tys. kont w CoD: Warzone

Qskan, 14 kwietnia 2021, 11:03

Blisko pół miliona kont zostało obłożonych permabanem w Call of Duty: Warzone. Takie dane podało ostatnio Activision w swoim raporcie odnośnie postępów w walce z cheaterami.

Gracze CoD: Warzone protestują i tworzą #FixWarzone, by zwrócić uwagę Activison

Qskan, 7 kwietnia 2021, 15:05

Gracze Call of Duty: Warzone wyrażają swoje zmęczenie aktualnym stanem gry. Na Reddicie zapoczątkowano akcję #FixWarzone, która ma na celu zwrócić uwagę deweloperów na bugi oraz braki w balansie rozgrywki.

CoD: Warzone zajmie mniej miejsca, gdy ściągniesz olbrzymi patch

Aquma, 30 marca 2021, 10:53

W tym tygodniu gra Call of Duty: Warzone otrzyma kolejną aktualizację. Jedną z wprowadzonych zmian będzie zauważalne zmniejszenie miejsca zajmowanego na dysku przez pliki gry. Niestety, sam patch będzie miał naprawdę spory rozmiar.