Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2022, 11:19

autor: Kamil Kleszyk

Call of Duty: Warzone; 50-latek udowodnił, że wygrywać można w każdym wieku

Niedługo po premierze 4. sezonu zmagań graczy w Call of Duty: Warzone, który rozpoczął się 10 czerwca, tytuł zyskał nową mapę. Jeden z fanów produkcji na pewno będzie miał miłe skojarzenia z dodatkiem, bowiem to tutaj odniósł swoje pierwsze w historii zwycięstwo.

Najnowsza aktualizacja do sieciowej strzelanki przyniosła sporo zmian w rozgrywce (możecie się z nimi zaznajomić pod tym linkiem). Jednym z głównych dodatków, jakie otrzymało Warzone 22 czerwca, była wspomniana mapa „Fortune’s Keep”. Wymagający gracze bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat nowości. Wielu z nich uważa nawet, iż nowe pole bitwy jest lepsze od ulubionej dotychczas wyspy Rebirth.

Na szczególną uwagę jednak zasługuje przypadek pewnego 50-letniego fana serii o nicku „DanTheRanger”, który stał się doskonałym przykładem na to, że nigdy nie jest się za starym na gry wideo. Wspomniany mężczyzna pochwalił się na Redditcie swoim pierwszym w historii zwycięstwem w Call of Duty: Warzone.

Pierwsze solowe zwycięstwo w jakimkolwiek trybie i to pierwszy raz, kiedy grałem na nowej mapie. Szczerze mówiąc, jako niedługo już 50-latek, jestem w siódmym niebie – ogłosił na portalu szczęśliwy DanTheRanger.

Call of Duty: Warzone; 50- latek udowodnił, że wygrywać można w każdym wieku - ilustracja #1
Źródło: Reddit/ DanTheRanger.

Warto zwrócić uwagę, że post ma obecnie ponad 2500 głosów i 174 komentarzy (kilka z nich możecie zobaczyć poniżej) gratulujących mężczyźnie jego osiągnięcia. Wielu użytkowników Reddita zaproponowało nawet 50-latkowi dołączenie do swoich drużyn.

Nie ma nic lepszego niż pierwsza wygrana! Gratulacje! - Big-Routine222.

Gratulacje! Dobra robota kolego - Flat_Elvis.

To tak, jakby mój tata wygrywał… Jestem z Ciebie dumny „tato” - Hate_This_Name.

Brawa dla ciebie koleś - nic nie jest lepsze niż pierwsza wygrana - zobaczysz, że teraz kolejne przyjdą łatwiej.. i bez obaw, mam 51 lat. Gram w FPS zanim większość tych graczy się urodziła - ck256-2000.

Trzeba przyznać, że widok takich osiągnięć sprawia, że człowiekowi robi się milej na jego gameingowym sercu.

Poniżej natomiast możecie zobaczyć zwiastun promujący 4. sezon popularnej sieciowej strzelanki.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej