Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2022, 11:32

Naga fotka za datę premiery God of War Ragnarok?! Deweloper apeluje o wzajemny szacunek

Brak ujawnienia daty premiery God of War Ragnarok sprawił, że niektórzy gracze zaczęli zachowywać się w mocno niestosowny sposób.

Ostatnie dni były wyjątkowo gorące dla osób czekających na God of War: Ragnarok. Wiele wskazywało na to, że firma Sony ujawni wreszcie datę premiery gry podczas pokazu State of Play, ale to wydarzenie zostało opóźnione.

Niektórym graczom trochę odbija

Frustrację graczy brakiem terminu premiery można zrozumieć, ale niektórzy z nich mocno przesadzili i zrobiła się z tego spora afera.

  1. Estelle Tigani, będąca producentką scenek przerywnikowych w God of War: Ragnarok zdradziła, że wysyłano jej zdjęcia penisów z prośbą o ujawnienie daty premiery.
  2. Ostro zareagował na to główny projektant gry Cory Barlog, stwierdzając, że takie zachowania są niedopuszczalne i apelując do fanów, aby okazali twórcom szacunek:

„Jaja sobie robicie?

Nie do wiary, że muszę to tłumaczyć, ale nie wysyłajcie zdjęć penisów do KOGOKOLWIEK z mojego zespołu, czy w ogóle kogokolwiek z tej branży.

Deweloperzy harują, aby dostarczyć wam zabawy. Okażcie cholerny szacunek.” Cory Barlog.

  1. Niektórzy próbowali obwinić za tę sytuację leakerów, ale Barlog stwierdził, że zamiast szukać winnych gracze powinni wykazać się zwykłą przyzwoitością. Twórcy wtóruje Phil Spencer, czyli szef działu Xbox w firmie Microsoft.

„Dobrze powiedziane. Nie mogę się doczekać God of War: Ragnarok. Jestem wdzięczny tobie i twojemu zespołowi za niezwykłą pracę, jaką wkładacie w tworzenie gier, które kochamy. ”

Phil Spencer.

  1. To nie jedyny incydent tego typu ostatnimi czasy. „Hejt” wobec stylu graficznego Return to Monkey Island okazał się tak duży, że stojący na czele tworzącego grę zespołu Ron Gilbert ogłosił zaprzestanie publikowania aktualizacji na swoim blogu i wyłączył tam możliwość umieszczania komentarzy.
  2. Ubolewanie na temat działań niektórych fanów Monkey Island wyraził Neil Druckmann (twórca serii The Last of Us), a Barlog podał dalej jego tweet.
Naga fotka za datę premiery God of War Ragnarok?! Deweloper apeluje o wzajemny szacunek - ilustracja #1
Źródło: Twitter.

Wyciek premiery God of War: Ragnarok?

Wracając do tematu GoW Ragnarok: użytkownik Reddita o ksywce Pap22 twierdzi, że w australijskiej wersji serwisu PS Store znalazła się informacja, iż projekt zadebiutuje 11 października tego roku Teraz ta strona pokazuje tylko 2022 rok, więc trudno ocenić, czy termin został zmieniony, czy też jest to fake.

Naga fotka za datę premiery God of War Ragnarok?! Deweloper apeluje o wzajemny szacunek - ilustracja #2
Rzekomy screen ze strony PS Store. Źrodło: Pap22.
E3 2021