Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS5
Okładka God of War: Ragnarok (PS5)

God of War: Ragnarok PS5

Szósta główna część serii przygodowych gier akcji TPP, której wydawcą jest firma Sony Interactive Entertainment. W God of War: Ragnarok ponownie wcielamy się w Kratosa, który wraz z synem Atreusem bierze udział w tytułowym konflikcie nordyckich bóstw i olbrzymów.

Akcji | TPP | fantasy | hack'and'slash | elementy RPG | mitologia nordycka | przygodowe gry akcji | slasher | tytuły ekskluzywne PlayStation | Find Your Next Game

Sony PlayStation 5
Okładka God of War: Ragnarok (PS5)

data premiery gry w wersji PS5:

2021

God of War: Ragnarok to szósta główna część serii przygodowych gier akcji, której wydawcą jest firma Sony Interactive Entertainment. Produkcja opracowana przez zespół Santa Monica Studio podąża ścieżką, którą cykl obrał w piątej części, wydanej w 2018 roku. W trakcie rozgrywki ponownie wcielamy się w Kratosa, który wraz ze swoim synem – Atreusem – musi wziąć udział w tytułowym Ragnaroku, czyli wojnie pomiędzy nordyckimi bóstwami i olbrzymami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Wymagania wiekowe God of War: Ragnarok

18+

God of War Ragnarok na PS5 w 2021 roku
God of War Ragnarok na PS5 w 2021 roku

wiadomość16 września 2020

Piąta część serii God of War zmierza na PlayStation 5. Tytuł zadebiutuje w 2021 roku, a dzisiaj możemy obejrzeć jego enigmatyczny teaser. Wynika z niego, że tym razem zespół Santa Monica Studio przedstawi nam swoją wizję Ragnaroku.

God of War 2 na konferencji PS5? Obecność twórców potwierdzona
God of War 2 na konferencji PS5? Obecność twórców potwierdzona

wiadomość10 czerwca 2020

Wygląda na to, że w czasie czwartkowej prezentacji gier na PS5 możemy zobaczyć zwiastun nowej odsłony God of War. Deweloper ze studia Sony Santa Monica potwierdził, że jego firma jest zaangażowana w to wydarzenie.

God of War 5 na PS5 - artykuł potwierdza prace nad grą
God of War 5 na PS5 - artykuł potwierdza prace nad grą

wiadomość17 kwietnia 2020

Wygląda na to, że w opublikowanym w lutym marcowym numerze oficjalnego magazynu PlayStation pojawiło się potwierdzenie, iż prace nad nową odsłoną cyklu God of War na konsolę PlayStation 5 już trwają. Mowa tu konkretnie o sesjach motion-capture.

Sesja motion capture sugeruje produkcję God of War 2
Sesja motion capture sugeruje produkcję God of War 2

wiadomość16 stycznia 2020

Wygląda na to, że kontynuacja God of War jest w produkcji. Animatorka ze studia Santa Monica pochwaliła się na Twitterze zdjęciem w kostiumie do sesji motion capture, co może oznaczać tylko jedno - powrót Kratosa.

Twórcy God of War mają w planach jeszcze pięć części
Twórcy God of War mają w planach jeszcze pięć części

wiadomość1 maja 2018

Cory Barlog, reżyser najnowszej odsłony serii God of War, wyjawił, że ma w planach jeszcze pięć odsłon. Liczy też, że ich produkcja nie zajmie tyle czasu, ile pochłonęły ostatnie przygody Kratosa.