Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2021, 11:46

autor: Entelarmer

Call of Duty: Vanguard nie pojawi się na E3 2021

Call of Duty: Vanguard nie zostanie zapowiedziane na E3 2021. Tak donosi serwis Video Games Chronicle, według którego premiera gry zbiegnie się z debiutem II wojny światowej w CoD: Warzone.

Electronic Arts ujawniło już nową odsłonę serii Battlefield, ale co z konkurencyjnym cyklem Call of Duty? Najwyraźniej na zapowiedź Vanguarda jeszcze poczekamy. Serwis Video Games Chronicle donosi, że tegoroczny CoD nie pojawi się na targach E3 2021. Tytuł ma zostać zaprezentowany później tego lata.

VGC twierdzi, że zapowiedź Call of Duty: Vanguard może przybrać formę wydarzenia w CoD: Warzone. W efekcie darmowa odsłona serii otrzyma nową mapę, „największą i najbardziej ambitną” w historii cyklu. Będzie ona inspirowana regionem Pacyfiku z czasów II wojny światowej i zastąpi Werdańsk jednocześnie z premierą Vanguarda w listopadzie 2021 roku na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Wtedy też w Warzone pojawią się nowe pojazdy, a „technologia” tytułu zostanie zaktualizowana (obie gry mają korzystać z dokładnie tego samego silnika, w przeciwieństwie do Black Ops: Cold War).

Zaznaczamy, że nie są to oficjalne informacje od Activision lub studia Sledgehammer Games, choć pochodzą z wiarygodnego źródła. Wydawca miał potwierdzić tylko pokazanie nowego zwiastuna 4. sezonu Warzone, który zobaczymy dziś w ramach inauguracyjnej transmisji Summer Game Fest 2021.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty
E3 2021