Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2021, 16:36

Pacyficzna mapa Warzone pełna bugów; gracze są wkurzeni

Nowa mapa w CoD: Warzone, zlokalizowana na Pacyfiku, okazuje się sprawiać graczom sporo problemów. Wszystko za sprawą błędów z teksturami, które zdaniem wielu osób czynią produkcję Activision „niegrywalną”.

W SKRÓCIE:
  1. Nowa mapa w CoD: Warzone cierpi z powodu wielu błędów graficznych.
  2. Problem ma dotyczyć tekstur w wersjach gry na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Wczoraj CoD: Warzone otrzymało całkowicie nową mapę – pacyficzną wyspę Caldera. Wraz z nią do gry trafił także zaktualizowany system anti-cheat Ricochet. I tak jak zwyczajowo fani Warzone narzekają na nieskuteczność zabezpieczeń przeciw oszustom, tak teraz pojawił się nowy temat, który jest obiektem niezadowolenia. Nowa mapa cierpi na sporą liczbę bugów graficznych, zwłaszcza jeśli chodzi o konsole PS4 i PS5, o czym informują gracze (via Charlie Intel).

Zacznijmy od tego, że w dniu premiery nowej areny zmagań CoD: Warzone najprawdopodobniej doświadczało sporych kłopotów z serwerami; gracze nie byli w stanie wejść do zabawy, a nawet jeśli im już się udało, to gra pokazała, że na nowej mapie ma tendencję do zawieszania się.

Do tego należy doliczyć źle wyglądające i przeszkadzające doczytywanie się tekstur lub przedziwne błędy graficzne. Przykłady możecie zobaczyć poniżej.

Pacyficzna mapa Warzone pełna bugów; gracze są wkurzeni - ilustracja #1
Źródło: charlieintel.com

Jak zostało wspomniane wcześniej, błędy związane z teksturami dotyczą wyłącznie wersji na konsole Sony. Podobno deweloperzy z Raven Software wiedzą o problemie i sprawdzają, gdzie leży jego źródło.