Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2022, 16:43

autor: Damian Miśta

Oryginalne Warzone ma nie zostać pogrzebane, wersja mobilna oficjalnie

Activision potwierdziło nadchodzące Call of Duty: Warzone Mobile. Natomiast oryginalne Warzone, wydane w 2020 r., ma nadal być rozwijane, mimo zbliżającej się premiery kontynuacji.

W maju br. informowaliśmy o zamkniętych testach tzw. Project Aurora. Wtedy Activision przekazało, że nowy tytuł będzie darmową strzelanką battle royale z mikropłatnościami. Podejrzewano, że za tajemniczą nazwą kryje się gra z serii Call of Duty, a teraz pogłoski okazały się prawdą.

Mobilne Call of Duty: Warzone

Na oficjalnym kanale marki Call of Duty na YouTube została opublikowana zapowiedź gry Call of Duty: Warzone w wersji na urządzenia przenośne (poniżej). Wydawca nie podzielił się wieloma informacjami o nowej produkcji. Jej premiera odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. W opisie materiału promocyjnego można znaleźć jedynie zaproszenie na mające się odbyć 15 września o godzinie 18:30 (polskiego czasu) wydarzenie Call of Duty Next, na którym dowiemy się więcej również o nadchodzącym Call of Duty: Modern Warfare II.

To nie koniec pogłosek

Znany dziennikarz Tom Henderson przekazał na Twitterze nieoficjalną nowinę, że wydane w 2020 r. Call of Duty: Warzone prawdopodobnie nie zostanie porzucone przez wydawcę, mimo że nadchodzi Warzone 2 (powinno zostać wypuszczone pod koniec tego roku). Produkcja ma nadal otrzymywać aktualizacje i DLC, natomiast 28 listopada jej podtytuł zostanie jakoby zmieniony na Warzone Caldera.

Damian Miśta

Damian Miśta

Na GRYOnline.pl udziela się od lipca 2022 roku. Najczęściej publikuje artykuły o nowinkach w świecie technologii ze względu na zainteresowanie sprzętem elektronicznym i zmieniającą się rzeczywistością, jednak zdarza mu się również podejmować tematy związane z grami i filmami. Poza tym chętnie wybiera się w podróż do minionych epok. Do gier i pisania ciągnęło go od młodych lat, więc kończył różne tytuły, żeby je później amatorsko recenzować. Zna wszystkie zakamarki Khorinis, a serię przygód Indiany Jonesa powtarzał wiele razy.

więcej