Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2022, 18:18

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 9 września 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Return to the Skyway, Shatterline, Hundred Days: Winemaking Simulator.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Return to the Skyway – darmowa gra

Return to the Skyway to dwuwymiarowa platformówka z elementami logicznymi. Podczas przygody wcielamy się w Ezrę – astronautę, który rozbił się na tajemniczej wyspie. Miejsce to wykształciło swój własny ekosystem z gatunkami drzew i roślin niespotykanymi na reszcie planety. Musimy odkryć lokalne sekrety.

Return to the Skyway na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 9 września 2022 roku - ilustracja #1

Paper Wizards – darmowa gra

Paper Wizards to połączenie FPS-a i roguelike. W grze obejmujemy kontrolę nad magiem, który walczy z zastępami przeciwników. Produkcja pozwala na duże możliwości w dostosowaniu umiejętności, jakimi się posługujemy.

Paper Wizards na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 9 września 2022 roku - ilustracja #2

Shatterline

Shatterline to sieciowy arenowy FPS. Produkcja umożliwia zabawę w kliku różnych trybach, takich jak Team Deathmatch, Conquest, Plant-the-Bomb i Escort. Do wyboru oddano osiem postaci.

Shatterline na Steamie

Epic Games Store

Hundred Days: Winemaking Simulator – do odebrania za darmo

Hundred Days: Winemaking Simulator jest, jak sam tytuł wskazuje, symulatorem winiarza. Podczas zabawy mamy okazję zarządzać własną winiarnią – musimy badać glebę i odpowiednio dobierać do niej odmiany winogron, przycinać gałązki krzaków i pilnować, by nie trawiły je jakieś poważne choroby ani nie uszkodziły warunki pogodowe, zbierać dojrzałe owoce czy w końcu wytworzyć z nich wino.

Hundred Days: Winemaking Simulator w Epic Games Store

Darmowe weekendy

  1. Crusader Kings III

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej