Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2021, 08:59

Call o Duty Warzone - wiemy, kiedy Rambo trafi do gry

Wiemy już, kiedy do Call of Duty: Warzone trafi John Rambo. Bohater kina akcji zadebiutuje w grze w przyszłym tygodniu.

Potwierdziły się doniesienia z zeszłego tygodnia. Na Twitterze pojawił się teaser zapowiadający debiut Johna Rambo w grze Call of Duty: Warzone. W jednego z najsłynniejszych bohaterów kina akcji będziemy mogli wcielić się od 20 maja tego roku.

Teaser jest krótki i niewiele mówi, ale pokazane w nim fragmenty twarzy postaci, charakterystyczny łuk z płonącą strzałą oraz dobrze znana fanom filmowego cyklu specyficzna czcionka napisów nie pozostawiają wątpliwości, że chodzi o Johna Rambo. Nie wiadomo za to, w jakiej formie bohater trafi do gry. Spodziewamy się, że będzie to płatna skórka.

Warto dodać, że nie jest to jedyny heros kina akcji z lat 80., który zmierza do Call of Duty: Warzone. Niedawno twórcy dali do zrozumienia, że do Rambo dołączy wkrótce John McClane z kinowego cyklu Szklana pułapka.

Przypomnijmy, że te gościnne występy są wynikiem kwietniowego eventu, w którym na mapę Werdańsk w grze zrzucono bombę atomową. Gdy fani powrócili do rozgrywki odkryli, że wydarzenie spowodowało przeniesienie akcji w lata 80. ubiegłego wieku.

  1. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!
  2. Call of Duty Warzone - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona serii
E3 2021