Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2019, 10:59

CoD: Modern Warfare - mapa battle royale odkryta dzięki błędowi

Przez błąd w Call of Duty: Modern Warfare jednemu z graczy udało się zerknąć na mapę, która prawdopodobnie zostanie wykorzystana w trybie battle royale.

Pojawienie się w grze trybu battle royale wydaje się tylko kwestią czasu. - CoD: Modern Warfare - mapa battle royale odkryta dzięki błędowi - wiadomość - 2019-12-11
Pojawienie się w grze trybu battle royale wydaje się tylko kwestią czasu.

Kilka tygodni temu fani dokopali się w plikach Call of Duty: Modern Warfare do informacji sugerujących, że gra wkrótce otrzyma tryb battle royale. Teraz wiele wskazuje na to, że jednemu z graczy udało się przez przypadek zerknąć na mapę, na której toczone będą rozgrywki w tym wariancie.

Podczas zabawy na mapie Verdanks w trybie Spec Ops fan o ksywce Nateberg3 napotkał dziwny błąd. Uwięził on jego postać wysoko w powietrzu, w punkcie, z którego mógł obejrzeć wiele miejsc niedostępnych w dotychczasowych wariantach rozgrywki. Oglądając udostępniony przez niego filmik możemy zobaczyć olbrzymi poziom, który pasuje do wcześniejszych przecieków dotyczących pola bitewnego, jakie autorzy szykują do potyczek battle royale. Materiał wydaje się pokazywać połączone w jedną całość mapy z trybu Ground War.

Przypomnijmy, że według plotek tryb battle royale ma trafić do Call of Duty: Modern Warfare na początku przyszłego roku. W rozgrywkach battle royale bawić się będzie dwustu graczy. Dostępny ma być tradycyjny wariant każdy przeciwko każdemu, ale możliwa będzie również zabawa w dwu- lub czteroosobowych drużynach. W prace zaangażowane jest studio Raven i spekuluje się, że to ten zespół odpowiedzialny będzie potem za rozwój trybu, co pozwoli zespołowi Infinity Ward skoncentrować się na ulepszaniu pozostałych elementów gry.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare ukazało się 25 października tego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem. Według serwisu Metacritic wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 83%. Gra spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 8.5/10.

  1. Recenzja gry Call of Duty: Modern Warfare – prawie najlepszy CoD w historii
  2. Call of Duty: Modern Warfare to Battlefield, na którego czekają gracze
  3. Wszystko o Call of Duty: Modern Warfare 2019
  4. Oficjalna strona serii