Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2020, 11:11

Słynne Alcatraz w CoD Warzone, mapa zombie z Black Ops może powrócić

W plikach aktualizacji Call of Duty: Warzone odnaleziono elementy sugerujące, że gra wkrótce otrzyma mapę Alcatraz z CoD: Black Ops 4.

Fani przekopujący się przez pliki Call of Duty: Warzone odkryli dane, które sugerują, że w planach jest dodanie do gry mapy Alcatraz z trybu Blackout Call of Duty: Black Ops IIII. Co ważne, elementy te wprowadziła niedawna aktualizacja. Tym samym nie ma możliwości, że są to pozostałości z wcześniejszych odsłon cyklu, które ktoś zapomniał usunąć.

Mapa Alcatraz w Black Ops 4 oferowała rozgrywki battle royale w małej skali, które urozmaicała obecność zombiaków. Warto zwrócić uwagę, że kilka miesięcy temu zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany Jeff Grubb z serwisu Venture Beat informował, że w tym roku tryb Blackout ma powrócić w jakiejś formie.

Słynne Alcatraz w CoD Warzone, mapa zombie z Black Ops może powrócić - ilustracja #1
Alcatraz trafiło do Black Ops 4 w kwietniu ubiegłego roku.

Z kolei w ubiegłym miesiącu twitterowe konto ModernWarzone donosiło, że wśród planowanych nowych trybów w Call of Duty: Warzone jest wariant nazwany Zombie Royale. W nim zabici gracze mają przeobrażać się w żywe trupy, ale mogą zostać wyleczeni po pożarciu ludzkiego serca. Mecz wygrywałby ostatni człowiek na mapie.

Ten tryb rozgrywki brzmi mocno inaczej niż zasady, które obowiązywały w rozgrywkach w Alcatraz w Call of Duty: Black Ops IIII. Mapa ta jednak bardzo dobrze sprawdziłaby się w takim Zombie Royale, gdyż ma dosyć małe rozmiary i zaprojektowana jest tak, że trudno byłoby kampować w oczekiwaniu, aż reszta graczy się wyeliminuje.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Warzone zadebiutowało 10 marca i dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!
  2. Call of Duty Warzone - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona serii