Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2021, 11:49

Rambo i John McClane już jutro trafią do CoD: Warzone

Do Call of Duty: Warzone dołączą jutro legendy kina akcji. W grze pokierujemy Rambo oraz Johnem McClane’em. Zmiany dotkną także mapy.

W SKRÓCIE:
  • Już jutro w CoD: Warzone rozpocznie się wydarzenie 80s Action Heroes.
  • Do gry trafią dwaj nowi operatorzy – Rambo oraz John McClane.
  • Zmiany inspirowane filmami z ich udziałem dotkną także mapy.

Fani kina akcji lat 80. mogą już zacierać ręce. Activision przygotowało w ramach trzeciego sezonu w Call of Duty: Warzone specjalne wydarzenie, które pozwoli nam powrócić do motywów znanych ze Szklanej pułapki oraz Rambo. Event o nazwie 80s Action Heroes wprowadzi do gry zmiany na mapie, nowych operatorów, skiny oraz uzbrojenie.

Najważniejszym elementem wydarzenia jest prawdopodobnie dodanie do gry dwóch postaci. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami są nimi John Rambo oraz John McClane. Bohaterowie dostępni będą w Warzone jako całkowicie nowi operatorzy. Posiadają oni specjalnie ciosy kończące, unikalne uzbrojenie oraz elementy kosmetyczne. Nie mamy więc do czynienia z prostymi skórkami. Nie będą oni jednak dostępni za darmo. Nowych operatorów zakupimy osobno, a w grze użyjemy ich od jutra.

Twórcy zadbali, by gracze, którzy nie chcą sięgać do swojego portfela również skorzystali z nadchodzącego wydarzenia. W ramach eventu 80s Action Heroes zmianom poddana zostanie także mapa. W miejscu, w którym dotychczas stała wieża nadawcza pojawi się wieżowiec Nakatomi Plaza znany z filmu Szklana pułapka. Związanych z nim będzie kilka opcjonalnych misji obejmujących rozbrajanie ładunków wybuchowych na jego dachu, udaremnienie nielegalnej sprzedaży broni, a także włamanie się do sejfu pełnego skarbów.

Fani bohatera granego przez Sylvestera Stallone’a również mogą liczyć na lokacje inspirowane filmami z jego udziałem. Obozy rozrzucone dookoła Verdanska zostały przemodelowane w sposób, który ma przypominać te z filmu Rambo 2. Znaleźć w nich będzie można specjalne przedmioty oraz nieśmiertelniki poległych żołnierzy. Zebranie ich odpowiedniej liczby pozwoli na odblokowanie unikalnych nagród. Zmiany spotkały także hangary zlokalizowane w Verdansku. Zostały one przemienione w siedzibę agentów CIA, którzy tropią zbiegłego Johna Rambo.

Zabawę w klimatach lat 80. będziemy mogli rozpocząć już jutro. Wszyscy fani wymienionych filmów powinni jak najszybciej pobrać nową aktualizację i rzucić się w wir walki. Zmiany wprowadzone w ramach wydarzenia są bowiem jedynie chwilowe i po jakimś czasie mapa Verdanska wróci do swojego pierwotnego stanu.