Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2022, 17:48

Nowy sezon Warzone może przynieść renesans gry

Dziś CoD: Warzone wchodzi w nowy etap – Season Two Reloaded, który przyniesie m.in. odświeżenie mapy, nowe pojazdy oraz tryby gry. Społeczność graczy wydaje się być pozytywnie nastawiona do nadchodzących zmian.

Dziś do Call of Duty: Warzone zawita nowa, obszerna aktualizacja – Season Two Reloaded, która przyniesie sporo nowości. Update zaplanowany jest na godzinę 9:00 czasu pacyficznego, czyli w Polsce powinien być dostępny od ok. godz. 17:00.

Wcześniej firma Activision Blizzard podzieliła się zawartością nadchodzącej aktualizacji i trzeba przyznać, że wygląda to obiecująco.

Nowy sezon Warzone może przynieść renesans gry - ilustracja #1
Źródło: callofduty.com

Co przyniesie Season Two Reloaded?

Update mapy

Najważniejszym punktem na liście zmian wydaje się odświeżenie mapy Rebirth Island. Przeobrażeniu zostało poddane kilka miejscówek, takich jak m.in. Twierdza.

  • Wokół Twierdzy rozbudowie uległy tereny obejmujące bramę niedaleko punktu kontrolnego oraz garaże. Twórcy mówią, że można spodziewać się w tamtym miejscu dużej liczby skrzynek z przedmiotami oraz spawnu różnych fantów.
  • Przebudowie ma ulec również obszar wokół budynku radaru, a także okolice więzienia i jego dziedzińca.
  • Mapa Rebirth Island dostanie także całkowicie nową lokację do eksplorowania – doki.
Nowy sezon Warzone może przynieść renesans gry - ilustracja #2
Źródło: callofduty.com

Nowe tryby gry

Wraz z Season Two Reloaded Warzone otrzyma trzy nowe tryby rozgrywki, które będą miały za zadanie wprowadzić nieco urozmaicenia do gry.

  • Rebirth Resurgence Solos to wariacja na temat trybu Rebirth Resurgence, jednak w tym przypadku gracze będą walczyć w pojedynkę. Uczestnicy rozpoczną rozgrywkę z aktywowanym licznikiem odrodzeń, co oznacza, że będą mieli dodatkowe życie, zanim „zarobią” na następne.
  • Rebirth Payload będzie oferowało starcia 12 vs 12, „w których maksymalnie trzy pełne oddziały po jednej stronie będą mogły walczyć na trzech wyznaczonych trasach o dominację nad celami”. Zadaniem Operatorów jest eskorta lub zatrzymanie transportu ciężarówek.
  • Rebirth Blood Money według twórców ma być zbliżone do trybu Plunder, z tą różnicą, że nagroda za zabójstwo ma być wysoka, niezależnie od ilości gotówki pokonanego oponenta.

Może Cię zainteresować również:

  1. Call of Duty: Warzone - poradnik do gry
  • Gry rankingowe otrzymają nową dywizję, która będzie skupiać 250 najzdolniejszych graczy walczących o nagrody.

Przy okazji aktualizacji zapowiedziano również interesującą nową postać (Operatora), którą będzie… legendarny raper Snoop Dogg. Pełen pakiet Snoopa zaoferuje 10 przedmiotów (trzech z nich użyjemy tylko i wyłącznie w CoD: Vanguard) i zostanie udostępniony 19 kwietnia.

Pełną listę zmian w nadchodzącej aktualizacji przeczytasz tutaj.

Co na to gracze?

Wydaje się, że społeczność zgromadzona wokół Warzone przyjęła zmiany z optymizmem. Wpisy na forach traktujące o nowościach przyjmowane są ciepło. Wielu graczy szczególnie nie może doczekać się trybu Rebirth Resurgence Solos.

Szczególnie [czekam – dop. red.] na tryb solowy. Większość z moich znajomych odeszła już od Warzone. Skoro w Rebirth czeka na nas sporo zabawy, która może być popsuta przez grę z „randomami”, tryb solo to coś, na co warto było czekać.

– redditowicz TheEpiczzz

I chociaż niektórzy nie mają nic przeciwko automatycznemu wypełnieniu drużyny, to w komentarzach widać, że nowe tryby gry mogą stanowić bardzo pożądane wypełnienie luki.

Na potwierdzenie zacytujemy jeszcze jeden komentarz:

Zgadzam się, jestem bardzo podekscytowany graniem solo. Bawiłem się głównie w Vanguard i Cold War, ponieważ nie mam zbyt wielu znajomych, którzy często grają w Warzone. Kiedy dowiedziałem się, że właśnie tam ma pojawić się Blood Money, byłem bardzo przejęty.

– redditowicz mangotime58

Pomimo tego, że battle royale od Activision Blizzard znane jest z mas cheaterów, a nie tak dawno deweloperzy przyznali się, iż nie radzili sobie z łataniem gry, to nowa aktualizacja wydaje się być powiewem świeżości.