Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2021, 19:10

autor: Gacek

Oficjalna zapowiedź Call of Duty: Vanguard ma pojawić się w Warzone - zobacz teaser [Aktualizacja#2]

Już niedługo poznamy pierwsze oficjalne informacje o kolejnej odsłonie kultowej serii Call of Duty o podtytule Vanguard.

Aktualizacja #2

Twórcy na stronie serii udostępnili oficjalną informację o nadchodzącej zapowiedzi gry i potwierdzili wcześniejsze doniesienia – 19 sierpnia o 19:30 w Call of Duty: Warzone poznamy pierwsze szczegóły dotyczące nowej części z podtytułem Vanguard. W dniu zapowiedzi między godzinami 18:30 a 19:29 wszyscy grający w Call of Duty: Warzone otrzymają podwójne punkty doświadczenia. Pojawił się również nowy teaser, ilustrujący klimat nadchodzącej produkcji:

Aktualizacja #1

Do sieci trafiły daty beta testów Call of Duty: Vanguard. Z przecieku wynika, że sytuacja będzie analogiczna jak Black Ops - Cold War i w pierwszej kolejności tytuł wypróbują posiadacze konsol PlayStation. Terminy prezentują się następująco:

  1. 27-29 sierpnia – alpha dostępna na PlayStation
  2. 10-12 września – otwarta beta dostępna na PlayStation
  3. 16-20 września - otwarta beta dostępna dla wszystkich

Oryginalna treść

Call of Duty: Vanguard przez ostatnie parę dni zrobiło sporo zamieszania w internecie; pojawiło się już naprawdę sporo przecieków. Najwyraźniej niedługo gra w końcu zostanie oficjalnie zapowiedziana. Niektórzy gracze zauważyli, że na stronie PlayStation Store i w PS App pojawiła się informacja o światowym ujawnieniu Call of Duty Vanguard już 19 sierpnia, o 19:30 czasu polskiego. Warto zaznaczyć, że ta data zgadza się z poprzednimi doniesieniami. Oficjalne ujawnienie nowych detali o grze będzie miało miejsce w innej produkcji z serii - Call of Duty: Warzone.

Według wcześniejszych przecieków, nowa część ma być osadzona w czasach II wojny światowej. Podobno w trybie fabularnym spotkamy postacie inspirowane prawdziwymi osobami, które brały udział w tym wielkim konflikcie – np. Ludmiłę Pawliczenko, słynną strzelczynię wyborową. Natomiast głównym antagonistą ma być Heinrich Müller, dawny szef Gestapo. Gra miałaby wyjść 5 listopada 2021 roku na PC, PS4, PS5, XONE i XSX/S. Czy te informacje okażą się prawdziwe, najprawdopodobniej przekonamy się w czwartek.