Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2021, 12:16

Call of Duty: Vanguard będzie posiadał tryb “mini battle royale” (plotka)

Tom Henderson zdradził kolejne informacje o Call of Duty: Vanguard. Według insidera w grze znajdzie się tryb „mini battle royale”, który będzie działał na tych samych zasadach co w Warzone.

W ostatnich dniach Internet obiegły przecieki z Call of Duty: Vanguard. Dzięki nim dowiedzieliśmy się między innymi, że produkcja osadzona została w realiach II wojny światowej, a bohaterowie będą zainspirowani postaciami historycznymi. Jednym ze źródeł tych rewelacji był Tom Henderson z DualShockers. Teraz ten sam insider zdradza kolejne szczegóły związane z najnowszą produkcją Activision. Wynika z nich, że znajdzie się w niej tryb „mini battle royale”

Według słów Hendersona, zasady gry będą analogiczne do tego, co można uświadczyć w Warzone. Starcia poprowadzone zostaną natomiast na czterech specjalne przygotowanych do tego mapach. Nie doprecyzował on jednak, o jaką dokładnie skalę starć chodzi.

Oprócz tego dowiedzieliśmy, że w Call of Duty: Vanguard ma znaleźć się również 16 map przeznaczonych do sieciowych rozgrywek 6 na 6.

Chociaż Henderson uchodzi za wiarygodne źródło, to warto mieć na uwadze, że informacje te pozostają niepotwierdzone. O tym, czy okażą się prawdziwe przekonamy się najpewniej przy okazji zapowiedzi tytułu.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty