Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: Battlefront

EA dodaje osiągnięcia do swoich gier na Steamie

AlexB, 25 sierpnia 2020, 13:05

Firma EA dodała na platformie Steam łącznie ponad 1000 osiągnięć do 25 gier z jej katalogu. Na liście znalazły się takie pozycje jak Battlefield V, Star Wars Jedi: Fallen Order czy Need for Speed: Heat.

EA liczy na świetną sprzedaż Star Wars Jedi Fallen Order

Aquma, 30 października 2019, 09:36

Wydawca Electronic Arts planuje sprzedać co najmniej 6 milionów egzemplarzy Star Wars Jedi: Fallen Order do marca 2020 roku. Poinformowano też, do ilu klientów trafiły dwie ostatnie odslony cyklu Star Wars: Battlefront.

Star Wars: Battlefront - darmowa przepustka sezonowa i promocja na Ultimate Edition

Góral, 13 września 2017, 09:45

Firma Electronic Arts rozdaje za darmo przepustkę sezonową do gry Star Wars: Battlefront. Ponadto jeżeli nie posiadacie "podstawki", to wydanie Ultimate Edition nabędziecie teraz w promocji.

Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif]

Adrian Werner, 22 grudnia 2016, 18:55

W niniejszym artykule znajdziecie kompendium wiedzy poświęcone grze Star Wars: Battlefront. Zebraliśmy tutaj wszystkie najważniejsze informacje na temat najnowszej strzelanki studia DICE, a w przyszłości będziemy uzupełniać tę publikację o kolejne doniesienia.

Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci za darmo w ten weekend

luckie, 22 grudnia 2016, 10:56

W ten weekend posiadacze gry Star Wars: Battlefront będą mogli za darmo wypróbować zawartość DLC Gwiazda Śmierci. Gracze otrzymają też bonusowe kredyty oraz podwójne naliczanie punktów doświadczenia.

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif już dostępny. Za kilka dni gra trafi do EA i Origin Access

Góral, 7 grudnia 2016, 09:59

Firma Electronic Arts udostępniła czwarte rozszerzenie do gry Star Wars: Battlefront. Łotr 1: Scarif dostępny jest dla posiadaczy przepustki sezonowej i Ultimate Edition. Ponadto otrzymaliśmy DLC Łotr 1: Misja VR X-wing na PlayStation VR i dowiedzieliśmy się, że 13 grudnia tytuł pojawi się w Origin Access i EA Access.

Zwiastun Łotr 1: Scarif - ostatniego DLC do Star Wars: Battlefront

Vergil, 2 grudnia 2016, 02:43

Rozwój Star Wars: Battlefront dobiega końca. W sieci wylądował zwiastun ostatniego dodatku do tej produkcji, inspirowanego najnowszym filmem zatytułowanym „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.

Star Wars: Battlefront - Łotr 1: Scarif zadebiutuje 6 grudnia

Góral, 18 listopada 2016, 11:26

Firma Electronic Arts ujawniła datę premiery czwartego, ostatniego dodatku do gry Star Wars: Battlefront. Łotr 1: Scarif ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 6 grudnia bieżącego roku. Równocześnie w ręce posiadaczy PS4 trafi Łotr 1: Misja VR X-wing. Ponadto dziś zadebiutowało wydanie Ultimate Edition.

Star Wars: Battlefront Ultimate Edition – nowa edycja gry w połowie listopada

Ender, 19 października 2016, 18:38

Electronic Arts ogłosiło, że w połowie listopada na półki sklepów trafi nowa wersja gry Star Wars: Battlefront, która zawierać będzie cyfrowe bonusy z poprzednich wydań gry, a także wszystkie wydane do tej pory dodatki.

Wieści ze świata (Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Mortal Kombat XL, BlazBlue: Central Fiction, Star Wars: Battlefront – Gwiazda Śmierci) 4/10/2016

Góral, 4 października 2016, 16:42

Dzisiaj piszemy o patchu dodającym wsparcie dla technologii HDR w Deus Ex: Mankind Divided, europejskiej dacie premiery BlazBlue: Central Fiction oraz o premierze gier Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci i Mortal Kombat XL (PC). Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zwiastun dodatku Star Wars: Battlefront – Gwiazda Śmierci pokazuje fragmenty rozgrywki

Adrian Werner, 17 września 2016, 09:46

Studio DICE i firma Electronic Arts opublikowały zwiastun dodatku Star Wars: Battlefront – Gwiazda Śmierci. Ujawniono również, kiedy to rozszerzenie zadebiutuje na rynku. Tradycyjnie posiadacze przepustki sezonowej dostaną DLC dwa tygodnie wcześniej.

Wieści ze świata (Dragon Age IV, Chris Metzen / Blizzard, Star Wars: Battlefront, Company of Heroes) 13/9/2016

Draug, 13 września 2016, 14:00

Dziś piszemy o możliwym udziale Alexisa Kennedy’ego (współzałożyciela Failbetter Games) w pracach nad Dragon Age IV, odejściu Chrisa Metzena z Blizzard Entertainment, darmowym tygodniu z dodatkiem Bespin do Star Wars: Battlefront i o 10-leciu Company of Heroes. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowe szczegóły o dodatku Gwiazda Śmierci do gry Star Wars: Battlefront

Góral, 17 sierpnia 2016, 17:33

Jeżeli należycie do grona fanów gry Star Wars: Battlefront i z utęsknieniem czekaliście na dalsze szczegóły związane z dodatkiem Gwiazda Śmierci, to mamy dla Was dobre wieści - firma Electronic Arts ujawniła nowe informacje na jego temat.

Electronic Arts na plusie; Titanfall sprzedał się w 7 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 3 sierpnia 2016, 11:59

Firma Electronic Arts ujawniła wyniki finansowe za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego. Zdradzono też, że sprzedaż Titanfall przekroczyła 7 milionów egzemplarzy, zaś prognozowany wynik gier Titanfall 2 i Battlefield 1 to - odpowiednio - 9-10 i 15 mln sztuk. Poza tym Star Wars: Battlefront miał w tym okresie 6,6 miliona graczy.

Star Wars: Battlefront – dziś premiera trybu Skirmish; zobacz gameplay

Maiman, 21 lipca 2016, 10:24

Do sieci trafiły zapisy rozgrywki z trybu Skirmish, umożliwiającego prowadzenie potyczek z botami w trybach Atak AT-AT i Eskadra - zarówno solo, jak i ze znajomym na podzielonym ekranie.

Star Wars: Battlefront - wysyp informacji o trzecim dodatku oraz pierwsze konkrety o czwartym

Adrian Werner, 17 lipca 2016, 11:09

Podczas konwentu Star Wars Celebration studio DICE ujawniło szczegóły DLC Gwiazda Śmierci, czyli trzeciego dodatku do Star Wars: Battlefront. Ponadto poinformowano, że czwarte rozszerzenie będzie bazowało na filmie Łotr 1.

Star Wars: Battlefront wkrótce otrzyma tryb offline, a we wrześniu ukaże się DLC Gwiazda Śmierci

Adrian Werner, 15 lipca 2016, 12:59

Studio DICE poinformowało, że Star Wars: Battlefront wkrótce otrzyma tryb offline, pozwalający rywalizować z botami. Ponadto zdradzono, że Gwiazda Śmierci, czyli kolejne duże DLC, zadebiutuje we wrześniu.

Wieści ze świata (Humble Bundle, Battlefield 4, Star Wars: Battlefront, Anarchy Online) 22/6/2016

Draug, 22 czerwca 2016, 13:45

Dziś piszemy o promocji Humble Bundle z okazji 25-lecia marki Sonic, darmowym dodatku Drugie uderzenie do Battlefielda 4, udostępnieniu DLC Bespin do Star Wars: Battlefront posiadaczom przepustki Premium (wraz z nowym patchem dla wszystkich graczy) oraz o rozmaitych atrakcjach na 15-lecie gry Anarchy Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (SW Battlefront, Chris Avellone, Battlefield 4, CoD Black Ops, Forza Motorsport 6) 18/5/2016

Draug, 18 maja 2016, 14:20

Dziś piszemy o przyczynach braku kampanii w Star Wars: Battlefront, zapowiedzi kolejnej gry Chrisa Avellone’a, darmowym DLC Ostateczna rozgrywka do Battlefielda 4, udostępnieniu Call of Duty: Black Ops i innych gier na XOne (wsteczna kompatybilność) i o premierze dodatku NASCAR Expansion do Forzy Motorsport 6. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Star Wars: Battlefront 2 w produkcji. Pierwsza część rozeszła się w 14 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 11 maja 2016, 11:59

Firma Electronic Arts poinformowała, że gra Star Wars: Battlefront rozeszła się w ponad 14 mln egzemplarzy. Wydawca potwierdził także, że trwają już prace nad kontynuacją, i zadeklarował, iż zamierza co rok wypuszczać przynajmniej jeden tytuł w świecie Gwiezdnych wojen.

Star Wars: Battlefront - wersja próbna dostępna na PC

Entelarmer, 5 maja 2016, 09:33

Zgodnie z obietnicą, firma Electronic Arts udostępniła na PC wersję próbną gry Star Wars: Battlefront, pozwalającą na czterogodzinną rozgrywkę we wszystkich trybach. Ponadto każdy, kto zaloguje się do gry, otrzyma 4444 kredyty na dodatkowy sprzęt, karty oraz zadania.

Star Wars: Battlefront wkrótce w darmowym okresie próbnym

Góral, 1 maja 2016, 11:20

Firma Electronic Arts poinformowała, że 4 maja (w Dniu Gwiezdnych wojen) strzelanka Star Wars: Battlefront trafi do darmowego okresu próbnego na platformie Origin (PC). Dodatkowo przygotowywane są rozmaite atrakcje w grach Star Wars: The Old Republic i Star Wars: Galaxy of Heroes.

Lando Calrissian zadebiutuje w Star Wars: Battlefront za sprawą DLC Bespin

Adrian Werner, 14 kwietnia 2016, 10:45

Studio DICE ujawniło plany rozwoju Star Wars: Battlefront na najbliższych kilka miesięcy. Wśród nich znalazły się darmowe aktualizacje oraz dodatek Bespin, który rozszerzy galerię bohaterów m.in. o Lando Calrissiana.

Star Wars: Battlefront - debiut Zewnętrznych Rubieży (Premium) i duża aktualizacja

Entelarmer, 23 marca 2016, 11:00

Studio DICE wypuściło dużą aktualizację do gry Star Wars: Battlefront w związku z udostępnieniem dodatku Zewnętrzne Rubieże dla nabywców przepustki sezonowej (Premium). Wśród nowości znalazło się m.in. dodanie Kontraktów Hutta i trybu widza oraz wprowadzenie zmian wyważających rozgrywkę.

Star Wars: Battlefront - DLC Zewnętrzne Rubieże zadebiutuje w przyszłym tygodniu

luckie, 18 marca 2016, 11:00

Gra Star Wars: Battlefront w przyszłym tygodniu otrzyma dodatek Zewnętrzne Rubieże (termin dotyczy posiadaczy przepustki Premium; reszta poczeka jeszcze dwa tygodnie), który wprowadzi cztery mapy, dwóch bohaterów, nowy tryb rozgrywki oraz kilka broni i gadżetów. Zawartość DLC zaprezentowano na nowym zwiastunie.

Star Wars: Battlefront otrzyma wersję dla PlayStation VR

Hed, 16 marca 2016, 11:52

Star Wars: Battlefront doczeka się wersji VR dedykowanej PlayStation VR, czyli okularom do rzeczywistości wirtualnej na PlayStation 4. Produkcja została zapowiedziana przez firmę Sony na konferencji podczas targów GDC 2016.

Wieści ze świata (Batman od Telltale, SW Battlefront, Darkest Dungeon, Hearthstone, Splatoon) 9/3/2016

Draug, 9 marca 2016, 14:27

Dziś piszemy o terminie podania nowych informacji o Batmanie od Telltale Games, darmowej zawartości do Star Wars: Battlefront i Darkest Dungeon, funkcji szablonów talii i dacie ujawnienia kolejnego dodatku do Hearthstone oraz o wynikach sprzedaży gry Splatoon. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zewnętrzne Rubieże - płatny dodatek do Star Wars: Battlefront z ujawnioną zawartością

Adrian Werner, 3 marca 2016, 10:45

Poznaliśmy więcej konkretów odnośnie dodatku DLC Zewnętrzne Rubieże (ang. Outer Rim) do Star Wars: Battlefront. Dowiedzieliśmy się m.in. w jakich lokacjach osadzone będą nowe mapy oraz jakie postacie zasilą galerię bohaterów.

Lutowa aktualizacja Star Wars: Battlefront z nową mapą i misją

Entelarmer, 24 lutego 2016, 13:45

Firma Electronic Arts udostępniła kolejną darmową aktualizację gry Star Wars: Battlefront. Oprócz mapy i misji uaktualnienie wprowadza garść poprawek oraz filtr obrazu, przybliżający grafikę do oryginalnej filmowej trylogii Gwiezdnych wojen.

Ponad 13 mln egzemplarzy Star Wars: Battlefront w sklepach, FIFA 16 najpopularniejsza w Europie

Adrian Werner, 29 stycznia 2016, 11:59

Firma Electronic Arts opublikowała raport finansowy podsumowujący trzy ostatnie miesiące ubiegłego roku. Nikogo chyba nie zaskoczy wiadomość, że zarówno Star Wars: Battlefront, jak i FIFA 16 okazały się dla wydawcy wielkimi sukcesami. Dobrze poradziły sobie także Need for Speed, Star Wars: Knights of the Old Republic i Madden NFL 16.

Star Wars: Battlefront - ujawniono szczegółowe plany dotyczące darmowych i płatnych DLC

Adrian Werner, 27 stycznia 2016, 12:40

Studio DICE ujawniło plany odnośnie darmowych i płatnych dodatków do Star Wars: Battlefront. W ich ramach otrzymamy m.in. mapy zlokalizowane na terenach Gwiazdy Śmierci i Miasta w Chmurach, sporo nowych strojów oraz możliwość tworzenia meczów prywatnych.

Star Wars: Battlefront jednak bez nowej mapy na Tatooine

Góral, 23 stycznia 2016, 17:22

Kilka dni temu na kanale YouTube EA Brazil zdradzono zawartość styczniowej aktualizacji gry Star Wars: Battlefront, która miała dodać nową mapę na Tatooine. Jeden z pracowników studia DICE sprostował jednak te doniesienia, informując, że patch nie wprowadzi do gry rzeczonej lokacji.

Star Wars: Battlefront - nowy pakiet darmowych dodatków

Entelarmer, 21 stycznia 2016, 18:00

Brazylijski kanał firmy Electronic Arts przypadkiem opublikował filmik poświęcony styczniowej aktualizacji gry Star Wars: Battlefront. W materiale wspomniano m.in. o nowej mapie i strojach oraz dodaniu możliwości tworzenia prywatnych sesji.

Star Wars: Battlefront - według analityków sprzedaż gry przekroczyła 12-13 mln sztuk

Adrian Werner, 3 stycznia 2016, 14:36

Według analityków sprzedaż strzelanki Star Wars: Battlefront osiągnęła już poziom 12-13 mln egzemplarzy, co w dużej mierze jest zasługą szaleństwa na markę Gwiezdnych wojen rozpętanego przez film Przebudzenie Mocy. Kampania marketingowa tego kinowego przeboju pomogła także grom i zabawkom z serii Disney Infinity Star Wars pokonać konkurencyjne cykle Skylanders oraz LEGO Dimensions.

Call of Duty: Black Ops III, Fallout 4 i Star Wars: Battlefront liderami sprzedaży świątecznej w sklepie Amazon

Adrian Werner, 29 grudnia 2015, 10:35

Sieciowy sklep Amazon poinformował, że w trakcie tegorocznego okresu świątecznego jego klienci najczęściej kupowali gry Call of Duty: Black Ops III, Fallout 4 i Star Wars: Battlefront.

Star Wars: Battlefront nie otrzyma DLC z elementami z Przebudzenia Mocy

Adrian Werner, 27 grudnia 2015, 08:59

Studio DICE poinformowało, że nie ma planów opracowania dodatków DLC do Star Wars: Battlefront zawierających elementy z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Te pojawią się dopiero w kolejnych odsłonach tego FPS-owego cyklu.

Star Wars: Battlefront – mod graficzny Real Life na pierwszym filmiku

Meehow, 11 grudnia 2015, 13:20

W Internecie pojawił się pierwszy filmik przedstawiający w akcji moda Real Life do pecetowej wersji gry Star Wars: Battlefront.

Wieści ze świata (SW Battlefront, Need for Speed, AC Syndicate, The Sims 4, Trine 3, EVE Online i inne) 9/12/2015

Draug, 9 grudnia 2015, 14:44

Dziś piszemy m.in. o premierze DLC Bitwa o Jakku do Star Wars: Battlefront, dużej aktualizacji Legendy do gry Need for Speed, patchu 1.3 do Assassin’s Creed: Syndicate, debiucie dodatku Spotkajmy się do The Sims 4 i planach wydania Trine 3 na PS4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Star Wars: Battlefront z nową łatką

Norton, 2 grudnia 2015, 13:39

Ukazał się najnowszy patch do Star Wars: Battlefront. Wśród poprawek znajdziemy między innymi usprawnienie stabilności, fizyki gry oraz ścieżki dźwiękowej.

Star Wars: Battlefront - gameplay z Bitwy o Jakku

luckie, 1 grudnia 2015, 10:47

Firma Electronic Arts opublikowała gameplay z Bitwy o Jakku, pakietu DLC do gry Star Wars: Battlefront. Od dziś jest on dostępny dla nabywców pre-orderów, a za tydzień do zabawy dołączą pozostali gracze.

Star Wars: Battlefront będzie otrzymywać darmową zawartość

luckie, 25 listopada 2015, 10:53

Twórcy Star Wars: Battlefront planują wzbogacać grę o darmową zawartość oraz DLC sprzedawane w ramach przepustki sezonowej. Pierwszym bezpłatnym dodatkiem ma być Bitwa o Jakku. Zaoferuje ona dwie mapy oraz tryb Punkt zwrotny.

Modyfikacja Star Wars: Battlefront zapewni grze niemalże fotorealistyczną grafikę

Adrian Werner, 25 listopada 2015, 10:44

Moder Martin Bergman opublikował imponujące screeny z nadchodzącej modyfikacji Toddyhancer do Star Wars: Battlefront. Celem projektu jest zwiększenie realizmu grafiki i wzmocnienie jej filmowego klimatu.

Star Wars: Battlefront pokazał klasę. Top 10 UK (15 - 21 listopada)

Przemysław Zamęcki, 23 listopada 2015, 13:31

Fallout 4 musiał uznać wyższość Star Wars: Battlefront, który to tytuł zgarnął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów handlu detalicznego, a przy okazji pobił kilka rekordów, o których dowiecie się z treści poniższej wiadomości.

Star Wars: Battlefront - czy pójdzie na moim sprzęcie?

Góral, 23 listopada 2015, 09:10

W zeszłym tygodniu na rynku zadebiutowała wyczekiwana strzelanka Star Wars: Battlefront. Podobnie jak w przypadku gry Fallout 4, postanowiliśmy poprosić Was o pomoc w tworzeniu bazy informacji o tym, jak wersja PC-towa radzi sobie na rożnych konfiguracjach sprzętowych.

Niech Moc będzie z polskimi graczami - premiera Star Wars: Battlefront

Góral, 19 listopada 2015, 10:32

Dwa dni po światowej premierze strzelanki Star Wars: Battlefront, produkcja wylądowała dziś w polskich sklepach. Grę kupicie w rodzimej wersji językowej (napisy) na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Star Wars: Battlefront za darmo dla nabywców Radeon R9 Fury

Entelarmer, 18 listopada 2015, 11:08

Firma AMD rozpoczęła akcję promocyjną związaną z grą Star Wars: Battlefront. Nabywcy karty grafiki Radeon R9 Fury będą mogli pobrać najnowszą produkcję studia DICE za darmo.

Star Wars: Battlefront otrzyma pierwsze płatne DLC na początku 2016

Adrian Werner, 18 listopada 2015, 10:59

Firma Electronic Arts poinformowała, że pierwsze płatne DLC do Star Wars: Battlefront zadebiutuje na początku przyszłego roku. Przy okazji omówiono dokładniej season pass - w planach są cztery rozszerzenia, które łącznie wprowadzą do gry cztery postacie, tyle samo trybów rozgrywki oraz szesnaście map.

AMD Catalyst 15.11.1 Beta – nowe sterowniki poprawiające wydajność w grach Fallout 4 i Star Wars: Battlefront

Ender, 17 listopada 2015, 19:15

Firma AMD opublikowała nową wersję beta sterowników Catalyst dla swoich układów graficznych. Mają one poprawiać wydajność oraz niwelować problemy z działaniem największych hitów, które ukazały się tej jesieni, takich jak Fallout 4 oraz Star Wars: Battlefront.

Star Wars: Battlefront zadebiutowało w USA. Są pierwsze recenzje

Adrian Werner, 17 listopada 2015, 10:12

Star Wars: Battlefront rozpoczęło podbój amerykańskiego rynku gier. W Polsce premiera nastąpi dopiero w czwartek. Pierwsze recenzje są pozytywne, choć produkcja raczej nie wywołała powszechnego zachwytu.

Electronic Arts planuje kolejne części Star Wars: Battlefront

Góral, 17 listopada 2015, 10:02

Dyrektor finansowy firmy Electronic Arts wyjawił, że wydawca planuje następne części strzelanki Star Wars: Battlefront, która dziś debiutuje na amerykańskim rynku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.