Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2015, 13:39

autor: Norton

Star Wars: Battlefront z nową łatką

Ukazał się najnowszy patch do Star Wars: Battlefront. Wśród poprawek znajdziemy między innymi usprawnienie stabilności, fizyki gry oraz ścieżki dźwiękowej.

Star Wars: Battlefront z nową łatką - ilustracja #1

 

Moc (udogodnień) jest z nami. Electronics Arts i DICE zaprezentowały światu najnowszy patch do Star Wars: Battlefront. Usprawnienia doczekała się przede wszystkim strona techniczna gry – nacisk położono na poprawę stabilności rozgrywki i wyeliminowanie dręczących graczy bugów.

Pełna lista modyfikacji (opisana i wciąż omawiana przez fanów na Reddicie) wprowadzona przez łatkę o numerze 1.03 obejmuje między innymi poprawienie problemów związanych z fizyką i pojazdami. Retuszu doczekała się oprawa dźwiękowa i interfejs HUD, zbalansowano również obrażenia zadawane przez słynny blaster DL-44 – teraz do kompletnej eksterminacji przeciwnika potrzeba trzech strzałów wymierzonych z bliskiej odległości. Nie da się ukryć, że przyjemność płynąca z obcowania z najnowszymi Gwiezdnymi Wojnami po aktualizacji wydatnie wzrośnie. Łatka dostępna jest za darmo na każdej z obsługiwanych przez grę platform.

Przypominamy również, że EA opublikowało wczoraj gameplay z pierwszego oficjalnego (i darmowego) DLC – Star Wars: Bitwa o Jakku (informowaliśmy o tym w naszym artykule), które ukaże 8 grudnia, zaś właściciele preorderów mają dostęp do dodatku od wczoraj. Nie można też zapomnieć (co wydaje się nierealne w kontekście pasjonatów mieczy świetlnych, zakonu Jedi, Hana Solo i spółki etc.) o premierze siódmej części filmowych Gwiezdnych Wojen – Przebudzenia mocy. Na stołku reżyserskim zasiadł zdeklarowany fan serii – J.J. Abrams (kojarzyć go można głównie jako twórcę kultowego Lost). Oczekiwania są gigantyczne, miejmy więc nadzieję, że nowa trylogia nie zawiedzie, jak poniekąd uczynił to Battlefront.