Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2016, 10:24

autor: Maiman

Star Wars: Battlefront – dziś premiera trybu Skirmish; zobacz gameplay

Do sieci trafiły zapisy rozgrywki z trybu Skirmish, umożliwiającego prowadzenie potyczek z botami w trybach Atak AT-AT i Eskadra - zarówno solo, jak i ze znajomym na podzielonym ekranie.

Skirmish, czyli opcja umożliwiająca zabawę na mapach Star Wars: Battlefront bez połączenia z Internetem, debiutuje dziś na pecetach i konsolach nowej generacji. Od teraz dwa najbardziej widowiskowe tryby Battlefronta – Atak AT-AT i Eskadra – będzie można ograć zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomego – na podzielonym ekranie. Boty, którym gracz będzie musiał stawić czoła, mogą, ale nie muszą stanowić wyzwania – wszystko zależy od wybranego poziomu trudności, których Skirmish zaoferuje 3: normalny, trudny oraz mistrzowski. Spośród nich, jeśli wierzyć wrażeniom z rozgrywki, tylko ostatni oferuje wyzwanie tożsame z trybem wieloosobowym, gdzie przeciwnikami są myślący gracze.

Poniżej obejrzeć możecie gameplay z trybu Atak AT-AT, pozwalającego na starcie się z 39 botami.

Star Wars: Battlefront Skirmish w skrócie:
  • tryb pozwalający na zabawę offline w trybach Atak AT-AT i Eskadra;
  • umożliwia grę w pojedynkę lub ze znajomym na podzielonym ekranie;
  • trzy poziomy trudności botów – normalny, trudny i mistrzowski.

Jeśli jednak wraz z nadejściem Skirmisha oczekiwaliście implementacji w Battlefroncie pełnoprawnej kampanii, przygotujcie się na rozczarowanie – tryb nie oferuje bowiem niczego poza umożliwieniem strzelania do botów na trzech poziomach trudności, zasadniczo zastępując tylko prawdziwych graczy przeciwnikami sterowanymi przez komputer.

Fani pełnoprawnych rozszerzeń nie mają się jednak czego obawiać – na horyzoncie majaczą bowiem dwa nowe rozszerzenia, Gwiazda Śmierci i Łotr 1: Scarif, które światło dzienne mają ujrzeć kolejno we wrześniu i pod koniec bieżącego roku. Dołączą tym samym do pokaźnego już w tym momencie zestawu battlefrontowych DLC – Bitwy o Jakku, Zewnętrznych Rubieży i Bespina.