Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2016, 10:58

autor: Góral

South Park: The Fractured But Whole - w kolekcjonerce Amazonu znajdziemy zdalnie sterowany rowerek

W sklepie Amazon można zamawiać specjalną edycję kolekcjonerską gry South Park: The Fractured But Whole. Wyceniony na ponad 750 zł zestaw zawiera zdalnie sterowany pojazd.

W sklepie Amazon pojawiła się edycja kolekcjonerska gry South Park: The Fractured But Whole, którą można nabyć tylko u rzeczonego sprzedawcy. Za 189,99 dolarów (ponad 750 zł) otrzymuje się zestaw zawierający grę, przepustkę sezonową, steelbook oraz główną atrakcję pakietu – zdalnie sterowany rowerek z zasiadającym go The Coonem, który dodatkowo wymawia rozmaite kwestie dialogowe. Zabawka jest w pełni funkcjonalna i kontroluje się ją za pomocą smartfona albo tabletu (iOS lub Android). To jednak niejedyna edycja specjalna, jakiej doczeka się nowe RPG. Zainteresowani mogą bowiem składać pre-ordery na normalną kolekcjonerkę, którą w Polsce da się zamówić za około 300 zł. Zawierać ona będzie to, co widzicie na drugim obrazku, czyli grę, cyfrową wersję Kijka Prawdy, pocztówki, dodatkowy kostium i pakiet DLC oraz figurkę The Coon.

South Park: The Fractured But Whole – edycja kolekcjonerska ze sklepu Amazon. - South Park: The Fractured But Whole - w kolekcjonerce Amazonu znajdziemy zdalnie sterowany rowerek - wiadomość - 2016-07-21
South Park: The Fractured But Whole – edycja kolekcjonerska ze sklepu Amazon.
South Park: The Fractured But Whole – klasyczna kolekcjonerka. - South Park: The Fractured But Whole - w kolekcjonerce Amazonu znajdziemy zdalnie sterowany rowerek - wiadomość - 2016-07-21
South Park: The Fractured But Whole – klasyczna kolekcjonerka.
South Park: The Fractured But Whole w skrócie:
  • kontynuacja gry RPG z 2014 roku;
  • ukaże się 6 grudnia bieżącego roku;
  • dostępna będzie na konsolach XOne, PS4 i PC-tach;
  • doczeka się kilku wydań, w tym dostępnej tylko w Amazonie edycji kolekcjonerskiej ze zdalnie sterowanym pojazdem.

W South Park: The Fractured But Whole wcielimy się w dzieciaka, który niedawno przeprowadził się do miasteczka South Park i stara się zaprzyjaźnić z Cartmanem oraz resztą młodzieży. Tym razem zwariowani młodociani postanawiają wcielić się w superbohaterów, co oczywiście zaowocuje kolejną zakręconą przygodą, stworzoną przy współpracy z twórcami serialu – Treyem Parkerem i Mattem Stonem.

Tytuł będzie rozwinięciem Kijka Prawdy, który okazał się nadzwyczaj udaną produkcją, więc mamy nadzieję, że „dwójka” będzie jeszcze lepsza. Jej premiera została zaplanowana na 6 grudnia bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.