Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2016, 13:45

Wieści ze świata (Humble Bundle, Battlefield 4, Star Wars: Battlefront, Anarchy Online) 22/6/2016

Dziś piszemy o promocji Humble Bundle z okazji 25-lecia marki Sonic, darmowym dodatku Drugie uderzenie do Battlefielda 4, udostępnieniu DLC Bespin do Star Wars: Battlefront posiadaczom przepustki Premium (wraz z nowym patchem dla wszystkich graczy) oraz o rozmaitych atrakcjach na 15-lecie gry Anarchy Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Humble Sonic 25th Anniversary Bundle

W serwisie Humble Bundle wystartowała kolejna promocja, tym razem z różnymi odsłonami serii Sonic, jako że maskotka firmy SEGA obchodzi w tym roku 25. urodziny. Jak zwykle, oferowane gry podzielono na trzy progi cenowe – choć jest też czwarty próg, z ekskluzywną sonicową koszulką, za 35 dolarów (ok. 166 zł). Akcja potrwa do 5 lipca.

Od 1 dolara (ok. 4 zł):

Od średniej kwoty wpłat – obecnie 9,52 dolara (ok. 37 zł):

Od 10 dolarów (ok. 39 zł):

Oprócz tego do 24 czerwca dostępny jest pakiet Humble NEOGEO Encore Bundle, w ramach którego można nabyć ponad 20 klasycznych gier firmy SNK z automatów i konsol Neo Geo.

Battlefield 4: Drugie uderzenie za darmo do 28 czerwca

Kontynuując akcję „Droga do Battlefielda 1”, firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejny dodatek do gry Battlefield 4 – tym razem padło na rozszerzenie Drugie uderzenie (ang. Second Assault). Jest ono dostępne do pobrania bezpłatnie do 28 czerwca na wszystkich platformach sprzętowych, na które wyszła „czwórka”, czyli na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

SW Battlefront – debiut DLC Bespin (Premium) i duży patch

W ręce posiadaczy przepustki Premium trafił trzeci dodatek do gry Star Wars: Battlefront, zatytułowany Bespin (reszta graczy będzie mogła wypróbować go 5 lipca). W jego skład wchodzi przede wszystkim pięć nowych map w tytułowym Mieście w chmurach, dwóch bohaterów i dodatkowy tryb gry. Oprócz tego studio DICE wypuściło dużą aktualizację, która m.in. podnosi maksymalny poziom do 70., dodaje stroje elitarnego szturmowca (ang. Shock Trooper) po stronie Imperium i skrzydlatego strażnika (ang. wing guard) z Bespin dla rebeliantów oraz wprowadza liczne zmiany w działaniu systemu partnerów oraz poszczególnych broni, pojazdów czy Gwiezdnych kart. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Anarchy Online obchodzi 15. urodziny

Wydane w 2001 roku MMORPG Anarchy Onlne obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji firma FunCom przyszykowała specjalne atrakcje, które będą dostępne od jutra do 11 lipca, wraz z wprowadzeniem aktualizacji 18.8.15. Do lokacji Newland Desert powróci Tinker, która zaoferuje graczom specjalne „wybuchowe” prezenty w zamian za eliminowanie pustynnych nomadów (Desert Nomads), a każda profesja otrzyma nowe projekty do opracowania, udostępniające perki dające potężne premie do umiejętności. Ponadto strefa Rubi-Ka zostanie odświeżona na nowym silniku graficznym, a do tego wieże notum będą miały zdefiniowane pory dnia, w których można je atakować (by jak największa liczba grazczy mogła spotykać się naraz na polach bitew). Warto jeszcze wspomnieć, że do 11 lipca deweloper pozwoli bawić się wszystkim graczom, których konta zostały zamrożone lub zablokowane na skutek nieopłacania abonamentu. Pełną listę atrakcji znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata (Humble Bundle, Battlefield 4, Star Wars: Battlefront, Anarchy Online) 22/6/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: