Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2016, 12:38

autor: Arantasar

Kolejny film porównujący Call of Duty: Modern Warfare Remastered z oryginałem

W sieci pojawił się kolejny materiał porównujący grafikę nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare Remastered z oryginałem z 2007 roku. Wideo prezentuje część analizowanych już wcześniej scen, jednak tym razem większy nacisk położono na modele postaci. Tytuł ukaże się 4 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Youtuber o pseudonimie Candyland zamieścił na swoim kanale materiał porównujący grafikę nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare Remastered z oryginałem z 2007 roku. Jako materiał źródłowy wykorzystano zwiastun zaprezentowany podczas targów E3, w związku z czym wideo zawiera szereg analizowanych już wcześniej scen. Mimo to warto zwrócić uwagę na kilka nowych elementów oraz dłuższe ujęcia znanych fragmentów:

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na nieobecne wcześniej porównanie modeli postaci. Odświeżona wersja prezentuje pod tym względem znaczny postęp – nie tylko zadbano o większą szczegółowość tekstur, ale dzięki lepszej pracy cieni bohaterowie przestali wyglądać jak woskowe kukły. Poprawki dotyczące oświetlenia widać także w scenie szturmu na tankowiec, gdzie najbardziej skorzystały efekty pogodowe. Interesujący jest również fragment prezentujący wybuch ładunku nuklearnego. W przeciwieństwie do oryginalnej wersji deweloperzy zrezygnowali z nałożenia czerwonego filtra, zamiast tego zwiększając rozmiar samego grzyba atomowego i dopracowując szczegóły otoczenia.

Gra Call of Duty: Modern Warfare Remastered może pochwalić się dużo ładniejszymi modelami postaci. - Kolejny film porównujący Call of Duty: Modern Warfare Remastered z oryginałem  - wiadomość - 2016-06-22
Gra Call of Duty: Modern Warfare Remastered może pochwalić się dużo ładniejszymi modelami postaci.

Gra Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest przygotowywana przez ekipę studia Raven Software, której pomaga zespół Infinity Ward. Tytuł – oprócz odświeżonej oprawy graficznej – zaoferuje kampanię fabularną oraz tryb multiplayer. W tym drugim przypadku otrzymamy dostęp do 10 najpopularniejszych map. Produkcja nie będzie sprzedawana oddzielnie. Dostaniemy ją jedynie w pakiecie w specjalnych edycjach gry Call of Duty: Infinite Warfare, która ma ukazać się 4 listopada tego roku. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.