Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2016, 17:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - porównanie starej i nowej wersji na materiale wideo

W sieci pojawił się materiał wideo, na którym porównano grafikę nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare Remastered z oryginałem z 2007 roku. Produkcja ukaże się 4 listopada bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Od wczoraj wiemy, że wraz z Call of Duty: Infinite Warfare na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych zadebiutuje gra Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Wiemy też, że produkcji niestety nie będzie można kupić osobno i dostęp do niej otrzymają tylko osoby, które skuszą się na jedną z wersji specjalnych nowej części serii. W Polsce dystrybuowana będzie Edycja Legacy, kosztująca niecałe 220 zł w przypadku wydania na PC-ty i 320 zł na urządzeniach Sony i Microsoftu. Czy jednak warto w ogóle zaprzątać sobie głowę tym tytułem, jeżeli jest się w posiadaniu oryginalnego Modern Warfare? Wygląda na to, że jeśli zależy Wam na oprawie graficznej to jak najbardziej. Kilka godzin temu mogliście obejrzeć kilka screenów porównujących starą i nową wersję, a teraz mamy dla Was powyższy materiał wideo, na którym widać, że zmiany będą całkiem spore.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w skrócie:
  • Odświeżona wersja słynnej strzelanki
  • Za produkcję odpowiada studio Raven Software wspomagane przez Infinity Ward
  • Gra zadebiutuje 4 listopada bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach
  • Dostępna będzie tylko w specjalnych edycjach Call of Duty: Infinite Warfare i nie kupimy jej osobno

Przypominam, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered tworzone jest przez ekipę Raven Software, wspomaganą przez studio Infinity Ward. Gra, oprócz odświeżonej oprawy graficznej, oferować ma kampanię fabularną oraz multiplayer. W tym drugim przypadku otrzymamy dostęp do 10 najpopularniejszych map.

Z kolei Call of Duty: Infinite Warfare będzie pełnoprawną kolejną częścią cyklu, której akcja rozgrywać ma się w nowym uniwersum. Gracze wcielą się w kapitana Reyesa, dowodzącego okrętem wojennym Retibution. Wraz ze swymi podwładnymi musi on stanąć do nierównej walki z Settlement Defense Front. Podczas zabawy będziemy nie tylko biegać i strzelać, jak w poprzednich odsłonach cyklu, ale także pilotować myśliwce i uczestniczyć w misjach w różnych zakątkach układu słonecznego. O multiplayerze produkcji nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, gdyż twórcy na ten moment obiecali jedynie rewolucyjne zmiany, ale za to pewnym jest, że powróci tryb Zombie, który zaoferuje osobną kampanię i unikalne elementy rozgrywki.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare Remastered i Call of Duty: Infinite Warfare odbędzie się 4 listopada bieżącego roku.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - porównanie starej i nowej wersji na materiale wideo - ilustracja #2