Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 maja 2016

Batman: Arkham Knight - kompendium wiedzy [Aktualizacja #12: informacje o łatkach, brak wersji Mac i Linux]

Góral, 28 maja 2016, 20:26

Zebraliśmy dla Was wszystkie najważniejsze informacje o czwartej części serii Batman: Arkham - Batman: Arkham Knight, tworzonej przez deweloperów z RockSteady Studios. Kompendium będzie stale aktualizowane, wraz z pojawianiem się kolejnych informacji.

Legacy of Kain: Dead Sun - nowy fragment rozgrywki z porzuconego projektu

Góral, 28 maja 2016, 16:00

Jeżeli należycie do grona fanów cyklu Legacy of Kain, to zapewne zainteresuje Was najnowsze materiały z anulowanego Legacy of Kain: Dead Sun - gameplay i wysyp informacji, opublikowane w serwisie Eurogamer.

Lifeline: Whiteout - nietypowa przygodówka survivalowa zadebiutowała na rynku mobilnym

Adrian Werner, 28 maja 2016, 15:05

Do sprzedaży w App Store i Google Play trafiła gra Lifeline: Whiteout, czyli przygodówka, w której gracz komunikuje się z mężczyzną próbującym przetrwać w skutym lodem odległym zakątku Ziemi.

Dawnbringer - nadchodzi RPG od twórców Subway Surfers z systemem walki w stylu Infinite Blade

Adrian Werner, 28 maja 2016, 13:02

Znane z Subway Surfers studio Kiloo Games kończy prace nad grą Dawnbringer. Będzie to mobilne RPG akcji z otwartym światem, które zaoferuje system walki wzorowany na serii Infinite Blade.

Space Run Galaxy - kontynuacja kosmicznej strategii kurierskiej zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Adrian Werner, 28 maja 2016, 13:00

Studio Passtech Games i firma Focus Home Interactive opublikowały nowy zwiastun gry Space Run Galaxy i ujawniły jej datę premiery. Produkcja stanowi kontynuację Space Run z 2014 roku i tak jak pierwowzór połączy kosmiczną strategię z elementami tower defense.

Further Adventures in Finance and Felony będzie największą aktualizacją Grand Theft Auto Online

Góral, 28 maja 2016, 11:16

Studio Rockstar ujawniło, że wkrótce doczekamy się największej jak do tej pory aktualizacji Grand Theft Auto Online. Mowa o dodatku Further Adventures in Finance and Felony, który pozwoli wcielić się w dyrektora generalnego organizacji przestępczej.

No Man's Sky ukaże się w sierpniu

Góral, 28 maja 2016, 09:55

Kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone informacje głoszące opóźnienie premiery gry No Man's Sky. Dziś wiemy już, że produkcja faktycznie nie ukaże się w czerwcu, a w sierpniu.

Total War: Warhammer najszybciej sprzedającą się odsłoną cyklu

Adrian Werner, 28 maja 2016, 08:54

Studio Creative Assembly ma powody do zadowolenia. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery sprzedano bowiem ponad pół miliona egzemplarzy Total War: Warhammer. To najlepszy wynik, jaki do tej pory osiągnęła jakakolwiek odsłona tego cyklu.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 28-29 maja (Natural Selection 2, Goat Simulator, seria Wiedźmin)

Adrian Werner, 28 maja 2016, 07:29

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak 60 Seconds, Goat Simulator, Natural Selection 2, RollerCoaster Tycoon, The Quest, Toonstruck oraz kilka odsłon marki Wiedźmin.

Yomawari: Night Alone - survival horror autorów Disgaea zostanie przeniesiony na PC

Adrian Werner, 28 maja 2016, 06:00

Survival horror Yomawari: Night Alone autorstwa japońskiego studia Nippon Ichi Software doczeka się wersji pecetowej. Zadebiutuje ona w październiku, wraz z anglojęzycznym wydaniem gry na konsolę PlayStation Vita.