Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2016, 09:55

autor: Góral

No Man's Sky ukaże się w sierpniu

Kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone informacje głoszące opóźnienie premiery gry No Man's Sky. Dziś wiemy już, że produkcja faktycznie nie ukaże się w czerwcu, a w sierpniu.

Dwa dni temu okazało się, że z materiałów promocyjnych gry No Man's Sky zniknęła data premiery ustalona na 21 czerwca, co sugerowało przesunięcie debiutu wyczekiwanej produkcji. Dziś wiemy już, że tytuł faktycznie zaliczy opóźnienie. Sean Murray, założyciel studia Hello Games, poinformował, że projekt ujrzy światło dzienne 9 sierpnia bieżącego roku w USA, a dzień później zawita do Europy. Na grę poczekamy więc kilka tygodni dłużej, ale za to mamy otrzymać bardziej dopieszczony produkt. No Man's Sky jest jednym z najambitniejszych niezależnych (i nie tylko) projektów w historii, dodatkowo po drodze niewielkie studio padło ofiarą powodzi, więc można powiedzieć, że i tak zespół Hello Games w miarę szybko wyrobił się z pracami.

W No Man's Sky spotkamy wiele rozmaitych stworzeń, w tym kosmiczne dinozaury. - No Man's Sky ukaże się w sierpniu - wiadomość - 2016-05-28
W No Man's Sky spotkamy wiele rozmaitych stworzeń, w tym kosmiczne dinozaury.
No Man's Sky w skrócie:
  • kosmiczny sandbox z proceduralnie generowanym światem;
  • ukaże się w Europie 10 sierpnia bieżącego roku;
  • produkcja będzie dostępna na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych.

No Man's Sky będzie kosmicznym sandboksem, w którym główną atrakcją ma być eksploracja ogromnego, proceduralnie generowanego świata. Gracze będą odkrywać go kawałek po kawałeczku, gdyż raz znaleziona planeta zapisze się na stałe w uniwersum i dostępna będzie dla innych osób. Zwiedzanie wszechświata w pojeździe kosmicznym to jednak nie wszystko, gdyż na każdym obiekcie można lądować, poznając jego faunę i florę, odkrywając nowe surowce itd. Oczywiście nie zabraknie także walki z napotkanymi istotami.

Produkcja przeznaczona jest na konsolę PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Oprócz wersji cyfrowej na urządzeniu firmy Sony pojawi się także wydanie pudełkowe. W sprzedaży znajdzie się edycja standardowa i specjalna. Druga z wymienionych zawierać ma steelbook, album z grafikami koncepcyjnymi, komiks, bonusy na start i dynamiczne tło dla interfejsu konsoli.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

No Man's Sky

No Man's Sky