Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2016, 11:16

autor: Góral

Further Adventures in Finance and Felony będzie największą aktualizacją Grand Theft Auto Online

Studio Rockstar ujawniło, że wkrótce doczekamy się największej jak do tej pory aktualizacji Grand Theft Auto Online. Mowa o dodatku Further Adventures in Finance and Felony, który pozwoli wcielić się w dyrektora generalnego organizacji przestępczej.

Further Adventures in Finance and Felony będzie największą aktualizacją Grand Theft Auto Online - ilustracja #1

Firma Rockstar Games zapowiedziała kolejną aktualizację Grand Theft Auto Online, czyli modułu wieloosobowego gry Grand Theft Auto V. Zaplanowany na 7 czerwca Further Adventures in Finance and Felony ma być największym jak do tej pory dodatkiem, który pozwoli nam wcielić się w CEO (Chief Executive Officer – u nas to dyrektor generalny) organizacji przestępczej. Jak przystało na porządnego szefa, „firmą” mamy zarządzać z biura znajdującego się w wieżowcu, ale nie oznacza to, że zasiądziemy na fotelu prezesa i będziemy się byczyć całymi dniami. Zamiast tego trzeba będzie kupować i sprzedawać nie do końca legalne towary oraz walczyć z policją i innymi bandziorami, zyskując tym samym dostęp do rzadszych towarów, a co za tym idzie większych pieniędzy. Further Adventures in Finance and Felony wprowadzi nowe elementy rozgrywki oraz kolejne pojazdy, ale więcej szczegółów oraz zwiastun dodatku zostaną zaprezentowane w przyszłym tygodniu.

Grand Theft Auto Online – wkrótce zasiądziemy na stanowisku dyrektora generalnego organizacji przestępczej.
Grand Theft Auto Online – wkrótce zasiądziemy na stanowisku dyrektora generalnego organizacji przestępczej.
Further Adventures in Finance and Felony będzie największą aktualizacją Grand Theft Auto Online - ilustracja #3

Grand Theft Auto Online to moduł wieloosobowy GTA V. Pierwotnie zadebiutował on kilkanaście dni po premierze „podstawki” na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Obecnie dostępny jest także na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych i to te edycje są cały czas wspierane, gdyż wydanie past-genowe zostało porzucone kilka miesięcy temu ze względu na ograniczenia techniczne.

Zabawa w GTAO podzielona jest na szereg rozmaitych aktywności – gracze mogą brać udział w wyścigach, dokonywać napadów, wcielić się w mafijnego bossa czy też po prostu zwiedzać świat i uczestniczyć w tak zwanych Freemode Events. Multiplayer cały czas cieszy się wielką popularnością i przynosi firmie spore zyski.

Pegassi Reaper – jeden z nowych pojazdów.
Pegassi Reaper – jeden z nowych pojazdów.
Further Adventures in Finance and Felony będzie największą aktualizacją Grand Theft Auto Online - ilustracja #5