Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2015, 15:43

autor: Arantasar

Aktualizacja do GTA Online z własnymi organizacjami przestępczymi już dostępna

Na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One ukazała się najnowsza aktualizacja do gry Grand Theft Auto Online. Ważąca 1,3 GB łatka wprowadza sporo dodatkowej zawartości, między innymi możliwość kierowania własną organizacją przestępczą oraz luksusowy jacht i apartamenty.

Aktualizacja do GTA Online pozwala wcielić się w pławiącego się w luksusach szefa mafii. - Aktualizacja do GTA Online z własnymi organizacjami przestępczymi już dostępna - wiadomość - 2015-12-15
Aktualizacja do GTA Online pozwala wcielić się w pławiącego się w luksusach szefa mafii.

Dziś na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One zadebiutowała zapowiedziana w zeszłym tygodniu aktualizacja do gry Grand Theft Auto Online zatytułowana Executives and Other Criminals (pol. Szefowie i inni przestępcy). Ważąca 1,3 GB paczka wprowadza sporo poprawek, zawiera również szereg nowych funkcji i dodatkowej zawartości. Oprócz nowych aut oraz uzbrojenia (między innymi rewolweru i noża sprężynowego) w grze znalazł się również Super Jacht – luksusowy pływający apartament, który ze względu na swoje rozmiary posiada własną obsługę, helikopter, dodatkową łódź oraz system obronny. Jednym z zadań załogi statku będzie zapewnienie nam środka lokomocji, gdy poruszamy się po stałym lądzie i dostarczenie niezbędnego sprzętu we wskazane miejsce.

Aktualizacja do GTA Online z własnymi organizacjami przestępczymi już dostępna - ilustracja #2
Aktualizacja do GTA Online z własnymi organizacjami przestępczymi już dostępna - ilustracja #3
Aktualizacja do GTA Online z własnymi organizacjami przestępczymi już dostępna - ilustracja #4

Jacht występuje w trzech wariantach różniących się ceną i wyposażeniem. Poszczególne modele wyceniono na 6, 7 i 8 milionów wirtualnych dolarów, więc pozwolić sobie na niego będą mogli gracze, którzy dorobili się już znacznej pozycji w świecie gry. Kupno łodzi wraz ze wszystkimi luksusowymi dodatkami wyniesie nad około 10 milionów dolarów. Oczywiście statek jest w dużej mierze modyfikowalny i możemy go dostosować do własnych preferencji. Gracze, który nie preferują życia na jachcie, jednak również lubią pławić się w luksusach, mogą zainwestować w kupno palafitu, czyli domu wzniesionego na platformach opartych na palach w Vinewood Hills.

Drugą istotną nowością jest możliwość wcielenia się w bossa mafii – do naszej dyspozycji oddano funkcję kierowania własną organizacją przestępczą z wynajmowanymi ochroniarzami (w których wcielają się inni gracze, otrzymujący za swoją pracę regularne wypłaty oraz premie do reputacji i statystyk) i prowadzenia bezpardonowych walk o wpływy z ugrupowaniami innych użytkowników. Oprócz tego Rockstar przygotował szereg świeżych form zabawy, wyzwań itp., jak chociażby tryb adwersarza Ewakuacja, w którym jedna mafijna organizacja musi uratować swojego szefa, zanim drugi zespół odszuka go i zabije. Pod tym adresem znajdziecie pełną, bardzo długą listę nowości.

Grand Theft Auto Online to stworzony przez studio Rockstar North bezpłatny dodatek do bestsellerowej gry akcji Grand Theft Auto V. Rozszerzenie wprowadza sieciowy tryb rozgrywki wieloosobowej. Gracze mogą wykreować własne awatary bohaterów i wraz ze znajomymi eksplorować miasto Los Santos.