Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2015, 13:15

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Secret Ponchos - darmowy tydzień z grą na Steamie

Studio Switchblade Monkeys udostępniło grę Secret Ponchos za darmo na Steamie. Produkcją możecie bawić się przez kilka najbliższych dni, a jeżeli się Wam spodoba, to kupicie ją w obniżonej cenie.

Secret Ponchos to zwariowana gra akcji utrzymana w klimatach Dzikiego Zachodu. - Secret Ponchos - darmowy tydzień z grą na Steamie - wiadomość - 2015-12-15
Secret Ponchos to zwariowana gra akcji utrzymana w klimatach Dzikiego Zachodu.

Pisaliśmy dziś o zbliżającym się darmowym weekendzie na Steamie ze Sword Coast Legends, ale to nie jedyna tego typu promocja. Deweloperzy ze studia Switchblade Monkeys postanowili bowiem udostępnić Secret Ponchos w ramach darmowego tygodnia. Grę pobierzecie za darmo z tego miejsca. Można się nią bawić jeszcze przez pięć dni, a dodatkowo produkcja doczekała się 50% obniżki ceny – do 21 grudnia nabędziecie ją za 7,49 euro (około 33 zł). Wraz z promocją wystartował także konkurs Concurrent User Challenge. Zadanie polega po prostu na graniu. Im więcej osób jednocześnie będzie cieszyć się produkcją, tym bogatsza będzie pula prezentów dla graczy. Np. przy osiągnięciu liczby 100 osób bawiących się w tym samym momencie, twórcy udostępnią nową piosenkę, a przy 10 tysiącach kolejnego banitę.

Secret Ponchos - darmowy tydzień z grą na Steamie - ilustracja #3

Secret Ponchos to gra akcji przeznaczona do rozgrywek PvP – od potyczek jeden na jednego, po zabawę drużynową, w której każda z ekip liczy po trzech graczy. Śmiałkowie wcielają się w rozmaitych bandytów posiadających odmienne zdolności i bronie. Podczas rozgrywki zdobywamy doświadczenie i rozwijamy swoją postać, jednocześnie narażając się na większe zainteresowanie ze strony wrogów.

Tytuł zadebiutował w cyfrowej dystrybucji w 2014 roku. Produkcja ukazała się nie tylko na komputerach PC, ale także konsoli PlayStation 4 – znajdziecie ją w PlayStation Store w cenie 63 zł.