Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4
Okładka Secret Ponchos (PC)

Secret Ponchos

Westernowa strzelanka sieciowa, pozwalająca wcielić się w wyjętych spod prawa rewolwerowców i toczyć zaciekłe boje na arenach zlokalizowanych na Dzikim Zachodzie.

Akcji | widok izometryczny | western

Okładka Secret Ponchos (PC)

data premiery gry:

2gru2014

PS4

13paź2015

PC

Secret Ponchos to utrzymana w klimacie westernu sieciowa strzelanka. Jest to debiutancka produkcja studia Switchblade Monkeys założonego przez grupę byłych pracowników zespołów Blizzard, Hasbro oraz Radical Entertainment

Produkcja stawia wyłącznie na rozgrywki wieloosobowe i nie oferuje żadnego trybu kampanii. W Secret Ponchos gracze wcielają się w wyjętych spod prawa rewolwerowców toczących wieloosobowe bitwy na Dzikim Zachodzie. Gra pozwala na wybór jednej z sześciu postaci o różnym ekwipunku i umiejętnościach. Autorzy przygotowali rozbudowany system walki. Poza bronią palną, w trakcie starć wykorzystujemy szereg ataków wręcz, a kluczową rolę odgrywa właściwe kładzenie ognia zaporowego. Akcja ukazana jest z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci, a rozgrywka kładzie nacisk na taktyczne wykorzystywanie otoczenia. Mapy są pełne obiektów zapewniających osłonę przed ostrzałem. Jednocześnie większość elementów wirtualnego świata można zniszczyć.

Secret Ponchos oferuje kilka trybów zabawy. Dostępne są drużynowe starcia między dwoma gangami oraz tradycyjny deathmatch, gdzie każdy gracz zdany jest jedynie na siebie. Nie zabrakło także pojedynków jeden na jednego. Za zwycięstwa nagradzani jesteśmy punktami reputacji, które wydajemy następnie na ulepszanie umiejętności rewolwerowców oraz zakup lepszego ekwipunku.

Gra została przygotowana w stylizowanej grafice, zaś całość stanowi lekko humorystyczną wersję klimatów znanych ze spaghetti westernów. Rozgrywce towarzyszy wpadająca w ucho muzyka wzorowana na dokonaniach filmowego kompozytora Ennio Morricone.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Gry podobne do Secret Ponchos

Klasyfikacja PEGI Secret Ponchos

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Secret Ponchos

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon 6800 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7(SP1)/8

Secret Ponchos - darmowy tydzień z grą na Steamie
Secret Ponchos - darmowy tydzień z grą na Steamie

wiadomość15 grudnia 2015

Studio Switchblade Monkeys udostępniło grę Secret Ponchos za darmo na Steamie. Produkcją możecie bawić się przez kilka najbliższych dni, a jeżeli się Wam spodoba, to kupicie ją w obniżonej cenie.

Zapowiedziano westernową strzelankę Secret Ponchos
Zapowiedziano westernową strzelankę Secret Ponchos

wiadomość19 marca 2013

Założone przez weteranów takich zespołów jak Blizzard czy Radical Entertainment studio Switchblade Monkeys zapowiedziało grę Secret Ponchos. Będzie to wieloosobowa strzelanka utrzymana w klimacie spaghetti westernu.

PC
PS4