Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4PC
Okładka Secret Ponchos (PS4)
OkładkaSecret Ponchos (PS4)

Secret Ponchos

Westernowa strzelanka sieciowa, pozwalająca wcielić się w wyjętych spod prawa rewolwerowców i toczyć zaciekłe boje na arenach zlokalizowanych na Dzikim Zachodzie.

Akcji | widok izometryczny | western

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Secret Ponchos Premiera

2gru2014

PS4

13paź2015

PC

Gry podobne do Secret Ponchos

Red Dead Redemption 2

The Ascent

Alienation

Secret Ponchos to utrzymana w klimacie westernu sieciowa strzelanka. Jest to debiutancka produkcja studia Switchblade Monkeys założonego przez grupę byłych pracowników zespołów Blizzard, Hasbro oraz Radical Entertainment

Produkcja stawia wyłącznie na rozgrywki wieloosobowe i nie oferuje żadnego trybu kampanii. W Secret Ponchos gracze wcielają się w wyjętych spod prawa rewolwerowców toczących wieloosobowe bitwy na Dzikim Zachodzie. Gra pozwala na wybór jednej z sześciu postaci o różnym ekwipunku i umiejętnościach. Autorzy przygotowali rozbudowany system walki. Poza bronią palną, w trakcie starć wykorzystujemy szereg ataków wręcz, a kluczową rolę odgrywa właściwe kładzenie ognia zaporowego. Akcja ukazana jest z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci, a rozgrywka kładzie nacisk na taktyczne wykorzystywanie otoczenia. Mapy są pełne obiektów zapewniających osłonę przed ostrzałem. Jednocześnie większość elementów wirtualnego świata można zniszczyć.

Secret Ponchos oferuje kilka trybów zabawy. Dostępne są drużynowe starcia między dwoma gangami oraz tradycyjny deathmatch, gdzie każdy gracz zdany jest jedynie na siebie. Nie zabrakło także pojedynków jeden na jednego. Za zwycięstwa nagradzani jesteśmy punktami reputacji, które wydajemy następnie na ulepszanie umiejętności rewolwerowców oraz zakup lepszego ekwipunku.

Gra została przygotowana w stylizowanej grafice, zaś całość stanowi lekko humorystyczną wersję klimatów znanych ze spaghetti westernów. Rozgrywce towarzyszy wpadająca w ucho muzyka wzorowana na dokonaniach filmowego kompozytora Ennio Morricone.

Ostatnia modyfikacja 20 marca 2013

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Secret Ponchos

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Secret Ponchos Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon 6800 lub lepsza
  • 3 GB HDD
  • Windows 7(SP1)/8
PC
PS4