Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2015, 10:17

autor: Góral

Sword Coast Legends - zbliża się darmowy weekend na Steamie i spora przecena

Deweloperzy gry Sword Coast Legends poinformowali, że w dniach 17-22 grudnia w tytuł ten będzie można grać bez ponoszenia żadnych kosztów w ramach darmowego weekendu w sklepie Steam.

Studio Digital Extremes, odpowiedzialne za Sword Coast Legends z października bieżącego roku, poinformowało, że od 17 grudnia (godzina 19:00 czasu polskiego) do 22 grudnia (ta sama godzina) przetestujemy rzeczony tytuł w ramach darmowego weekendu na Steamie. Ponadto produkcja zostanie także przeceniona i nabędziemy ją za 19,99 dolarów (u nas zapewne 19,99 euro, czyli około 87 zł). Jak to w przypadku darmowych weekendów bywa, do naszej dyspozycji zostanie oddana cała gra. Według producentów ukończenie kampanii zajmuje około 40 godzin (nasz recenzent potrzebował na to około 30 godzin), więc na upartego będzie można przejść ją od początku do końca. Oprócz tego sprawdzimy także moduły stworzone przez społeczność i nie tylko.

Sword Coast Legends to gra cRPG osadzona w realiach Dungeons & Dragons. - Sword Coast Legends - zbliża się darmowy weekend na Steamie i spora przecena - wiadomość - 2015-12-15
Sword Coast Legends to gra cRPG osadzona w realiach Dungeons & Dragons.
Sword Coast Legends w skrócie:
  • Gra cRPG od studiów n-space oraz Digital Extremes
  • Ukazała się na komputerach PC w październiku bieżącego roku
  • W dniach 17 – 22 grudnia będzie można w nią grać za darmo

Tytuł zebrał mieszane opinie, więc pewnie niejeden z Was wstrzymał się z zakupem. Darmowy weekend na Steamie będzie świetną okazją do samodzielnego i dokładnego sprawdzenia Sword Coast Legends. Przypominam jeszcze, że w pierwszym kwartale przyszłego roku gra ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Sword Coast Legends to efekt pracy połączonych sił studiów n-Space oraz Digital Extremes, znanego chociażby z gry Warframe i The Darkness II. Tytuł reprezentuje gatunek cRPG, a jego akcja została osadzona w realiach piątej edycji systemu Dungeons & Dragons. Jednym z ciekawszych elementów produkcji jest tryb Dungeon Master, w którym jeden z graczy wciela się w Mistrza Podziemi i modyfikuje przebieg rozgrywki.