Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 grudnia 2015, 11:11

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. World of Tanks Blitz, Trials Frontier i Angry Birds)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds, Fallout Shelter, Trials Frontier, Vainglory oraz World of Tanks Blitz. Ponadto przestrzegamy przed fatalnym patchem do Final Fantasy II.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds

W minionym tygodniu Angry Birds obchodziło swoje szóste urodziny. Z tej okazji studio Rovio wypuściło nową aktualizację. Tradycyjnie oferuje ona pokaźny zestaw nowych poziomów – tym razem jest ich piętnaście.

Fallout Shelter

Miłą aktualizację dostało także Fallout Shelter. Autorzy wprowadzili szereg bardzo potrzebnych ulepszeń interfejsu, pozwalających wypędzać ludzi z krypty oraz sprzedawać przedmioty hurtem. Ponadto pojawiła się opcja hodowania zwierzaków zapewniających określone bonusy, a listę nowości zamykają elementy związane z Bożym Narodzeniem.

Trials Frontier

Święta nastały również w Trials Frontier. Autorzy wprowadzili aktualizacją dwa nowe tryby rozgrywki, bazujące na dowożeniu prezentów na czas. Sukcesy w zabawie pozwalają odblokować nowe trasy, skórki dla motocykli oraz kostiumy.

Vainglory

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację do najlepszego mobilnego MOBA, czyli Vainglory. Nowy patch wprowadza dodatkowego bohatera w postaci łuczniczki imieniem Kestrel. Ponadto poprawiono kilka błędów i wydatnie ulepszono optymalizację silnika graficznego oraz kodu sieciowego, więc jeśli wcześniej mieliście z nimi problemy to warto sprawdzić, jak łatka sobie z nimi poradziła.

World of Tanks Blitz

Z kolei studio Wargaming postanowiło uczcić nadchodzące święta potężną aktualizacją do World of Tanks Blitz, która wprowadza do gry wyczekiwane od dawna czołgi japońskie. W sumie nowych maszyn jest trzynaście i należą one do kategorii lekkiej lub średniej. Ponadto dodano także nową mapę w postaci miejskiego Himmelsdorfu.

Najgorsza aktualizacja tygodnia

Final Fantasy II

Zazwyczaj omawiamy tylko najlepsze aktualizacje, ale tym razem postanowiliśmy zrobić wyjątek i ostrzec Was przed zainstalowaniem patcha do Final Fantasy II. Ta pierwsza od trzech lat łatka w założeniach miała poprawić błędy i przestawić grę na aplikację uniwersalną, ale udało się tylko to drugie. Co prawda usunięto kilka małych błędów, ale na ich miejsce pojawiły się nowe, które praktycznie uniemożliwiają zabawę. Sprawiają one, że postaci często przestają być widoczne, a gra regularnie zamyka się i wyrzuca nas do ekranu głównego. Jeśli macie Final Fantasy II to radzimy nie instalować aktualizacji póki autorzy nie wypuszczą kolejnych poprawek.