Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2016, 19:36

autor: Maiman

No Man’s Sky – znamy datę premiery, cenę i zawartość edycji specjalnych

No Man’s Sky, wyczekiwany „sandbox totalny” od niezależnego studia Hello Games, zadebiutuje 22 czerwca na PC i PlayStation 4. Jednocześnie ruszył pre-order, a cena gry w wersji standardowej wynosi 60 euro. Znamy też zawartość edycji specjalnej i kolekcjonerskiej.

No Man’s Sky trafi do sprzedaży 22 czerwca bieżącego roku – wynika z wpisu zamieszczonego na oficjalnej stronie produkcji. Równolegle z publikacją tych informacji rozpoczęła się przedsprzedaż tytułu. Produkcję studia Hello Games można nabyć w serwisach Steam, GOG.com i Humble Storejej cena wynosi 59,99 Euro (ok. 260 złotych).

Posiadacze PlayStation 4 – oprócz wersji zdigitalizowanej dostępnej w PS Store – będą mogli ponadto zakupić grę w formie fizycznej, w edycji standardowej lub specjalnej. Druga z nich zawiera steelbook, książkę z grafikami koncepcyjnymi, komiks, bonusy na start i dynamiczne tło dla interfejsu konsoli. Na chwilę obecną znana jest amerykańska cena zestawu – 80 dolarów.

Zawartość edycji specjalnej nie robi piorunującego wrażenia, ale zaskakuje sama jej obecność. - No Man’s Sky – znamy datę premiery, cenę i zawartość edycji specjalnych - wiadomość - 2016-03-03
Zawartość edycji specjalnej nie robi piorunującego wrażenia, ale zaskakuje sama jej obecność.

Twórcy nie zapomnieli też o pecetowcach – limitowana Edycja Podróżnika zawierać będzie (oprócz gry) 20-centymetrową replikę jednego ze statków kosmicznych służących do przemieszczania się między planetami w No Man’s Sky, a także tajemniczy przedmiot, który ujawniony zostanie niebawem. Zestaw wyceniono na 150 dolarów, a jego nakład wynosi 10 tysięcy egzemplarzy.

Posiadacze pecetów będą mogli nacieszyć się swoim własnym statkiem kosmicznym. - No Man’s Sky – znamy datę premiery, cenę i zawartość edycji specjalnych - wiadomość - 2016-03-03
Posiadacze pecetów będą mogli nacieszyć się swoim własnym statkiem kosmicznym.

No Man’s Sky to niezależny sandboks studia Hello Games, który rozgłos zyskał po prezentacji w trakcie VGX 2013. Rozgrywka opierać ma się na przemierzaniu bezkresnego kosmosu w celu poszukiwania nowych planet do zasiedlenia. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w grze istnieje ponad 18 trylionów generowanych losowo planet. Każde nowo odkryte ciało niebieskie gracz będzie mógł nazwać, eksplorować i wykorzystywać, by zdobyć surowce umożliwiające dalszą wędrówkę.