Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 marca 2016

Shadow of Mordor 2 - powstaje kontynuacja gry Śródziemie: Cień Mordoru?

Góral, 29 marca 2016, 21:18

Wygląda na to, że w przyszłości doczekamy się zapowiedzi kontynuacji gry Śródziemie: Cień Mordoru. Wzmianka o Shadow of Mordor 2 pojawiła się bowiem w CV hollywoodzkiej kaskaderki i aktorki motion capture Lauren Mary Kim.

Premiery gier w Polsce + Ryk Premier (28 marca – 1 kwietnia 2016)

Hed, 29 marca 2016, 19:35

W tym krótszym poświątecznym tygodniu nie należy spodziewać się żadnych wielkich premier. Otrzymamy mniejsze gry, a wśród nich między innymi: Ashes of the Singularity, Baldur's Gate: Siege of Dragonspear, Hyper Light Drifter czy StarCraft II: Nova Covert Ops. 28 marca debiutują też gogle Oculus Rift, a wraz z nimi szereg dedykowanych im gier, z Adr1ft na czele.

Savage: Resurrection - nadchodzi trzecia odsłona serii Savage

Góral, 29 marca 2016, 15:35

Studio S2 Games ujawniło, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Savage: Resurrection - trzeciej części serii sieciowych gier łączących elementy strategii z akcją w widoku FPP/TPP. Szczegółów nie podano, ale fani doszukali się już kilku informacji.

Wieści ze świata (Shenmue III, White Heaven, Sorcery! 3, Code of Princess, Tabletopia) 29/3/2016

Draug, 29 marca 2016, 14:45

Dziś piszemy o nowych screenach i sesji motion-capture do Shenmue III, horrorze FPP White Heaven, terminie premiery paragrafówki Sorcery! 3 na PC, możliwym wydaniu na Steamie beat ‘em upa Code of Princess z 3DS-a i o debiucie w Early Access gry Tabletopia. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kolejne nowości na GRYOnline.pl - profile autorów oraz strona zespołu

luckie, 29 marca 2016, 14:41

Od dziś możecie przeglądać profile autorów tworzących zespół serwisu GRYOnline.pl, tvgry.pl, gameplay.pl i GramyNaWynos.pl. Dowiecie się z nich m.in. na czym gramy oraz jakie są nasze ulubione produkcje.

Tegoroczne Call of Duty postawi na klimat science-fiction i kosmiczne bitwy?

Adrian Werner, 29 marca 2016, 14:30

W sieci pojawiły się plotki, według których tegoroczna odsłona cyklu Call of Duty zaoferuje klimaty science-fiction, przenosząc nas w odległą przyszłość i oferując m.in. bitwy w kosmosie.

Wiedźmin 3, Skyrim i inne - jak grać poniżej minimalnych wymagań

Meehow, 29 marca 2016, 14:05

Youtuber o pseudonimie LowSpecGamer przygotował zestaw poradników dotyczących uruchamiania mniej lub bardziej sprzętożernych gier na komputerach niespełniających ich minimalnych wymagań sprzętowych. Wśród omawianych tytułów znaleźć można chociażby nasz rodzimy hit, Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Aralon: Forge and Flame i Final Fantasy Record Keeper)

Adrian Werner, 29 marca 2016, 13:29

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Afterpulse, Aralon: Forge and Flame, BioBeasts, Final Fantasy Record Keeper czy Real Boxing 2.

Wydano nowe sterowniki GeForce Game Ready

Meehow, 29 marca 2016, 12:10

Firma NVIDIA wydała kolejne sterowniki graficzne z serii Game Ready. Nowe wydanie wprowadza m.in. pełne wsparcie dla technologii VR, a także optymalizuje działanie kilku najświeższych pozycji, w tym Dark Souls III czy Quantum Break.

Recenzje Oculus Rifta - udany debiut wyczekiwanego sprzętu

Góral, 29 marca 2016, 11:49

Pierwsze egzemplarze Oculus Rifta zostały wysłane do klientów, a w sieci pojawiły się wrażenia recenzentów z obcowania z tym sprzętem. Pisząc w skrócie, technologia robi bardzo dobre wrażenie, aczkolwiek jej twórcy mają jeszcze co poprawiać.

Pierwsze recenzje Adr1ft. Czy ta gra sprzeda nam VR?

Hed, 29 marca 2016, 11:45

Pojawiły się pierwsze opinie na temat Adr1ft, kosmicznej gry eksploracyjnej z wątkami walki o przetrwanie. Recenzje są dość różne, wskazując na to, że mamy do czynienia z sugestywnym, lecz niedoskonałym doznaniem. Gra jest o tyle istotna, że stanowi jeden z tytułów reklamujących debiutujące gogle VR Oculus Rift.

Battlefield 5 przedstawi fikcyjny konflikt we współczesnej Europie?

Jakub Mirowski, 29 marca 2016, 11:21

Według zdjęć zamieszczonych w serwisie Imgur, piąta część serii Battlefield zostanie osadzona w czasach współczesnych i zaprezentuje agresję Rosji na państwa wschodniej Europy. Premiera gry ma mieć miejsce w grudniu tego roku.

Rozpoczęto prace nad GTA 6. Akcja jednej z części serii miała toczyć się w Japonii

Jakub Mirowski, 29 marca 2016, 10:27

Według informacji uzyskanych od anonimowego źródła przez serwis TechRadar, studio Rockstar rozpoczęło prace nad szóstą częścią serii Grand Theft Auto. Ponadto ujawniono, że ponad dekadę temu akcja jednej z odsłon cyklu miała zostać osadzona w Tokio.

PlayStation 4.5 / 4K zostanie zapowiedziane przed premierą PlayStation VR?

Góral, 29 marca 2016, 10:01

Pojawiły się kolejne doniesienia związane z PlayStation 4.5 / 4K. Według Wall Street Journal sprzęt zostanie oficjalnie zapowiedziany przed październikową premierą PlayStation VR.

Tom Clancy's The Division kolejny raz przewodzi cyfrowym hitom. Top 10 Steam (13 - 26 marca)

Przemysław Zamęcki, 29 marca 2016, 09:31

Tom Clancy's The Division kolejny tydzień pozostaje najchętniej kupowaną grą na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką największych hitów ubiegłego tygodnia.