Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 marca 2016

Steam Early Access staje się coraz pewniejszą inwestycją

Hed, 13 marca 2016, 22:25

Steam Early Access, czyli usługa pozwalająca sprzedawać nieukończone gry, działa coraz lepiej – twierdzi EEDAR, amerykańska instytucja zajmująca się badaniem rynku. Produkcje z tak zwanego „wczesnego dostępu” częściej są wydawane w pełnej wersji. To może zachęcić producentów konsol do sięgania po tego typu projekty.

Warcraft III - czternastoletnia gra we wtorek otrzyma nowy patch

Góral, 13 marca 2016, 16:57

Kilka dni temu studio Blizzard Entertainment wypuściło nową aktualizację gry Diablo II. W najbliższy wtorek patcha doczeka się kolejny klasyk firmy - strategia Warcraft III z 2002 roku.

Plants vs. Zombies Heroes - najnowsze wcielenie marki będzie mobilną karcianką

Adrian Werner, 13 marca 2016, 16:05

Studio PopCap i firma Electronic Arts zapowiedziały Plants vs. Zombies Heroes, czyli mobilną karciankę wzbogaconą elementami tower defense. Gracze będą w niej rywalizowali w bitwach PvP, wykorzystując postacie z poprzednich gier tej marki, jak również nowych superbohaterów werbowanych z szeregów roślin i zombiaków.

Paradox i Obsidian ujawnią wspólny projekt w tym tygodniu

Hed, 13 marca 2016, 15:25

Firmy Paradox i Obsidian ogłosiły, że 15 marca ujawnią swój wspólny projekt. Tajemnicza strona poświęcona temu przedsięwzięciu zawiera na razie tylko krótki kwestionariusz psychologiczny. Paradox jest znany z wydawania gier strategicznych, a Obsidian specjalizuje się w ambitnych RPG.

Oceanhorn - wyborny klon The Legend of Zelda (najlepsze mobilne RPG #13)

Adrian Werner, 13 marca 2016, 15:03

W kolejnym odcinku naszej serii omawiającej najlepsze mobilne gry role-playing przypominamy Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas, czyli produkcję, której skutecznie udało się odtworzyć na ekranach dotykowych większość z uroku serii The Legend of Zelda.

Final Fantasy XV ukaże się 30 września?

Góral, 13 marca 2016, 14:44

30 marca podczas specjalnej imprezy firmy Square Enix poznamy datę premiery gry Final Fantasy XV. Źródła serwisu Gematsu twierdzą, że produkcja ukaże się 30 września na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

SteamVR Desktop Theater Mode - Valve udostępni wszystkie steamowe gry wewnątrz aplikacji VR

Góral, 13 marca 2016, 12:35

Dzięki aplikacji SteamVR Desktop Theater Mode od Valve będziemy mogli grać we wszystkie steamowe produkcje, używając HTC Vive i innych gogli SteamVR. Program przeniesie nas bowiem do wirtualnego pokoju z wielkim ekranem.