Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 marca 2016, 14:41

autor: luckie

Kolejne nowości na GRYOnline.pl - profile autorów oraz strona zespołu

Od dziś możecie przeglądać profile autorów tworzących zespół serwisu GRYOnline.pl, tvgry.pl, gameplay.pl i GramyNaWynos.pl. Dowiecie się z nich m.in. na czym gramy oraz jakie są nasze ulubione produkcje.

Poznaj bliżej zespół GRYOnline.pl - Kolejne nowości na GRYOnline.pl - profile autorów oraz strona zespołu - wiadomość - 2016-03-29
Poznaj bliżej zespół GRYOnline.pl

W połowie marca udostępniliśmy Wam nowe funkcje na GRYOnline.pl – dzięki powiadomieniom nie przegapicie nowości o Waszych ulubionych tytułach, a spersonalizowane profile umożliwiają Wam pochwalenie się swoją historią z grami wideo, sprzętem, na którym gracie, oraz innymi zainteresowaniami.

Dzisiaj rozszerzyliśmy profile naszych pracowników i współpracowników, dzięki czemu możecie podejrzeć materiały, które stworzyli, ich Kolekcję Gier oraz profil gracza. Da się je zobaczyć je na dwa sposoby: klikając na ksywce przy danym materiale lub wchodząc na stronę Zespół GRYOnline.pl, którą również dzisiaj uruchomiliśmy. W ten sposób możecie bliżej poznać zespół tworzący serwisy gry-online.pl, tvgry.pl, Gameplay.pl oraz GramyNaWynos.pl.

Od teraz każdy z naszej ekipy posiada spersonalizowany profil, który możecie swobodnie przeglądać. - Kolejne nowości na GRYOnline.pl - profile autorów oraz strona zespołu - wiadomość - 2016-03-29
Od teraz każdy z naszej ekipy posiada spersonalizowany profil, który możecie swobodnie przeglądać.

Dziękujemy serdecznie za wasze uwagi po wprowadzeniu zmian! W niedalekich planach mamy kolejne udogodnienia związane z profilami i nie tylko.

  1. Zespół GRYOnline.pl