Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2016, 15:35

autor: Góral

Savage: Resurrection - nadchodzi trzecia odsłona serii Savage

Studio S2 Games ujawniło, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Savage: Resurrection - trzeciej części serii sieciowych gier łączących elementy strategii z akcją w widoku FPP/TPP. Szczegółów nie podano, ale fani doszukali się już kilku informacji.

Fani serii Savage w najbliższym czasie mogą spodziewać się oficjalnej zapowiedzi trzeciej odsłony cyklu. Pierwsze wzmianki o tym projekcie co prawda pojawiły się już w 2015 roku, ale kilka dni temu studio S2 Games opublikowało widoczną poniżej grafikę, informując przy okazji, że szczegóły poznamy wkrótce. Obecnie znamy więc jedynie sam tytuł – Savage: Resurrection. Co ciekawe, użytkownicy podlinkowanego przed chwilą forum doszukali się kilku dodatkowych informacji. W portfolio jednego z deweloperów odkryto chociażby, że tytuł wykorzysta technologię Unreal Engine. Ponadto gra ma być zintegrowana ze Steamem, pojawią się 32-osobowe serwery, a poza tym wszystkim jeden z twórców zdradził, że premiera jest „bliżej, niż się spodziewacie”.

Savage: Resurrection trzecią odsłoną serii. - Savage: Resurrection - nadchodzi trzecia odsłona serii Savage - wiadomość - 2016-03-29
Savage: Resurrection trzecią odsłoną serii.
Savage: Resurrection w skrócie:
  • Trzecia części serii sieciowych gier akcji od studia S2 Games
  • Oficjalna zapowiedź ma się odbyć wkrótce, ale nieoficjalnie wiadomo, że twórcy wykorzystają technologię Unreal Engine, gra będzie zintegrowana ze Steamem, a serwery obsługiwać mają 32 osoby

Czekamy zatem na oficjalne ujawnienie Savage: Resurrection, a tymczasem przypominamy, że pierwsza odsłona cyklu, zatytułowana Savage: The Battle for Newerth, ukazała się w 2003 roku. Jest to produkcja łącząca w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego, pierwszoosobowej oraz trzecioosobowej gry akcji, przeznaczona do zabawy w multiplayerze.

Savage 2: A Tortured Soul ukazało się pięć lat później i rozwijało zapoczątkowane w jedynce mechanizmy. Gracze ponownie wcielają się w wojowników Legion of Man oraz Beast Horde i walczą ze sobą w sieciowych potyczkach. Tytuł udostępniany jest za darmo na oficjalnej stronie.