Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Savage: The Battle for Newerth (PC)
OkładkaSavage: The Battle for Newerth (PC)

Savage: The Battle for Newerth PC

Savage: The Battle for Newerth to utrzymana w klimacie fantasy gra akcji z elementami pierwszoosobowej strzelaniny (FPS) i strategii czasu rzeczywistego (RTS), stworzona przez studio S2 Games.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Savage: The Battle for Newerth Premiera PC

9września2003

producent: S2 Games wydawca: iGames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Savage: The Battle for Newerth

Sacrifice

Guild Wars

Giants: Obywatel Kabuto

Savage to gra akcji w klimacie fantasy, łącząca elementy strzelanek FPS i strategii czasu rzeczywistego, przeznaczona głównie do rozgrywki wieloosobowej. Akcja toczy się w prymitywnym okresie ziemskiej ewolucji, gdy ludzie łączyli się w koczownicze plemiona, z trudem zdobywając pożywienie i broniąc się przed drapieżnikami. W okresie tym dominowała przemoc, a jedyną przewagą ludzi była umiejętność tworzenia narzędzi, broni i innych przedmiotów powstałych z pracy rąk.

Jako niepokonany wojownik Jaraziah Grimm, musimy połączyć ludzkie plemiona pod jedną chorągwią, zwaną Legion of Man. Pomoże nam w tym starożytna nauka, której sekrety trzeba ponownie odkryć i zastosować do produkcji nowocześniejszej boni i narzędzi. Wydawało się, że ta wiedza zapewni dominację Legion of Men nad światem. Jednak młodsza siostra Jaraziaha Grimma, Ophelia, zbuntowała się przeciwko wizji świata zdominowanego przez mężczyzn. Ophelia posiadała wrodzony talent panowania nad dzikimi zwierzętami, co pozwoliło założyć jej własny klan i zostać Beast Queen. Zrozumienie praw natury umożliwiło stworzenie własnej nauki, zupełnie odmiennej od używanej przez Legion of Men. Nauka i Magia rozpoczęła walkę o panowanie nad Ziemią.

Savage oparty jest na nowoczesnym silniku Silverback, dzięki czemu może obsłużyć do 64 graczy jednocześnie. W trybie rozgrywki drużynowej gracz może zostać zarówno dowódcą jak i zwykłym wojownikiem. Zadaniem dowódcy jest zarządzanie surowcami, rozbudowywanie baz i odkrywanie nowych technologii (rozgrywka przypomina typowego RTS-a), z których następnie skorzystają wojownicy na polu walki (rozgrywka typowa dla gier akcji/FPP).

  • Drzewo rozwoju składające się z około 50 wynalazków i unowocześnień.
  • Osiem rodzajów żołnierzy dla każdej strony konfliktu z podziałem na mężczyzn i kobiety. Wzrost doświadczenia maksymalnie do 10 poziomu.
  • Każda nacja dysponuje od 9 do 12 rodzajami broni, w tym broń do walki na odległość i w zwarciu.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 64  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 167 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Savage: The Battle for Newerth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Savage: The Battle for Newerth Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • 64 MB karta grafiki (GeForce 4 lub lepsza)