Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2016, 21:18

autor: Góral

Shadow of Mordor 2 - powstaje kontynuacja gry Śródziemie: Cień Mordoru?

Wygląda na to, że w przyszłości doczekamy się zapowiedzi kontynuacji gry Śródziemie: Cień Mordoru. Wzmianka o Shadow of Mordor 2 pojawiła się bowiem w CV hollywoodzkiej kaskaderki i aktorki motion capture Lauren Mary Kim.

Shadow of Mordor 2 - powstaje kontynuacja Śródziemia: Cień Mordoru - ilustracja #1

Wydane w 2014 roku Śródziemie: Cień Mordoru (Middle-earth: Shadow of Mordor) okazało się bardzo miłą niespodzianką. Oczywiście mowa o wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty, gdyż past-genowe wydanie mocno zawiodło, no ale nieważne. Tak czy siak, produkcja jest powszechnie uznawana za udaną i niewykluczone, że w przyszłości doczekamy się jej kontynuacji. Redaktor serwisu NerdLeaks.com zauważył bowiem, że w CV kaskaderki Lauren Mary Kim, która pracowała przy takich filmach jak Fast and Furious 7, Transformers 4 czy też Rush Hour 3, widnieje wzmianka o Shadow of Mordor 2. Wpis zaktualizowano i usunięto już z niego ten tytuł, ale w Internecie nic nie ginie, a poniżej znajdziecie dowód.

Powstaje Shadow of Mordor 2 / Źródło: NerdLeaks.com. - Shadow of Mordor 2 - powstaje kontynuacja Śródziemia: Cień Mordoru - wiadomość - 2016-03-29
Powstaje Shadow of Mordor 2 / Źródło: NerdLeaks.com.

Co ciekawe, z CV usunięto także wzmiankę o zwiastunie Mafii III. Oba materiały produkuje ponoć firma Blur, specjalizująca się w tego typu nagraniach. Jak widać Lauren Mary Kim współpracowała z rzeczonym studiem już nie raz, więc raczej nie jest to pomyłka, zwłaszcza, że mowa o dwóch tytułach. Ponadto wielkimi krokami zbliża się święto graczy w postaci czerwcowych targów E3, gdzie jak zwykle doczekamy się wielu zapowiedzi, zwiastunów, gameplayów itd., więc niewykluczone, że właśnie wtedy zostanie pokazany nowy zwiastun Mafii, a Warner Bros. zapowie Shadow of Mordor 2. Czekamy!

Shadow of Mordor 2 - powstaje kontynuacja Śródziemia: Cień Mordoru - ilustracja #3

Śródziemie: Cień Mordoru to trzecioosobowa gra akcji, którą najłatwiej przyrównać do serii Assassin's Creed. Gracze wcielają się w zwiadowcę o imieniu Talion, którego rodzina została zamordowana przez sługusów Saurona. On sam również ginie, ale powraca do życia z zamiarem zemsty na oprawcach. W wypełnieniu tego celu pomaga mu niepamietający swojej przeszłości upiór.