Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 marca 2016, 13:29

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Aralon: Forge and Flame i Final Fantasy Record Keeper)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Afterpulse, Aralon: Forge and Flame, BioBeasts, Final Fantasy Record Keeper czy Real Boxing 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store oraz Google Play.

Afterpulse

Zaczynamy od Afterpulse, czyli jednej z najlepszych obecnie sieciowych strzelanek mobilnych. W zeszłym tygodniu otrzymała ona potężną aktualizację, dodającą nową mapę oraz tryb Back to Back, w którym cztery duety graczy walczą według zasad drużynowego deathmatcha. Wprowadzono także spory zestaw nowych typów uzbrojenia oraz opcję konfigurowania meczów, pozwalającą nam swobodnie ustawić większość paramentów kontrolujących zasady rywalizacji.

Aralon: Forge and Flame

Warto także zwrócić uwagę na patcha, jakiego otrzymało Aralon: Forge and Flame, czyli jeden z najlepszych mobilnych RPG-ów ostatnich miesięcy. Autorzy posłuchali głosów fanów i zgodnie z ich życzeniami wprowadzili do gry klasę Paladyna. Ponadto kampania wzbogaciła się o nowy loch znany jako Ruiny Valemar.

BioBeasts

Ciekawą aktualizację dostała także zręcznościówka BioBeasts. Autorzy dodali do niej tryb survivalowy, w którym musimy zmierzyć się z niekończącymi się falami nieprzyjaciół. Wygrana jest niemożliwa i zabawa obraca się wokół prób utrzymania się jak najdłużej przy życiu oraz biciu rekordów własnych i tych wypracowanych przez resztę społeczności.

Final Fantasy Record Keeper

W zeszłym tygodniu gra Final Fantasy Record Keeper świętowała pierwszą rocznicę premiery. Z tej okazji studio Square Enix wypuściło sporą aktualizację. Zawiera ona pokaźny zestaw nowych lochów o bardzo wysokim poziomie trudności, w których musimy zmierzyć się z najpotężniejszymi wrogami z całej historii tej marki. Równolegle organizowane są eventy z licznymi nagrodami.

Real Boxing 2: Rocky

Sporą aktualizację otrzymała także polska gra pięściarska Real Boxing 2: Creed. Została ona przemianowana na Real Boxing 2: Rocky i zgodnie z nazwą, pociągnęło to za sobą dodawanie nowej grywalnej postaci, którą jest sam Rocky Balboa. Również galeria przeciwników rozszerzyła się o zawodników z filmowej serii. Na razie patch dostępny jest tylko na iOS, ale wersja na Androida ukaże się pojutrze.