Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2016, 20:30

autor: Góral

Just Cause 3: Sky Fortress ukaże się 8 marca

Poznaliśmy datę premiery Sky Fortress - pierwszego dodatku do gry Just Cause 3. Rozszerzenie ukaże się 8 marca dla posiadaczy przepustki sezonowej Air, Land & Sea Expansion Pass i 15 marca dla reszty graczy.

W lutym informowaliśmy o nadchodzących dodatkach do gry Just Cause 3 od studia Avalanche, a dziś poznaliśmy datę premiery pierwszego z nich. Rozszerzenie zatytułowane Sky Fortress ukaże się 8 marca dla posiadaczy przepustki sezonowej Air, Land & Sea Expansion Pass (24,99 euro – około 108 zł). Pozostali gracze będą je mogli nabyć 15 marca, w cenie 11,99 euro, czyli około 52 zł. DLC wprowadzi kilka dodatkowych misji, w których zmierzymy się z eDEN Corporation i wielką, latającą fortecą. Rico otrzyma jednak do pomocy Bavarium Wingsuit, czyli nowy, rakietowy kostium, wyposażony w karabin maszynowy oraz małą wyrzutnię samonaprowadzających rakiet. Dodatkowo pojawi się dron obronny Evictionoraz i karabin Bavarium Splitter. Wszystkich tych gadżetów będzie można używać także w „podstawce”.

Just Cause 3: Sky Fortress ukaże się 8 marca - ilustracja #2
Just Cause 3: Sky Fortress w skrócie:
  • Pierwsze rozszerzenie do gry Just Cause 3
  • Wprowadzi nowe misje, kostium, drona i nie tylko
  • Ukaże się 8 marca dla posiadaczy przepustki sezonowej Air, Land & Sea Expansion Pass i 15 marca dla reszty graczy

Przed debiutem rzeczonego rozszerzania, a dokładniej pisząc już jutro, gra doczeka się darmowej aktualizacji, przygotowującej tytuł na nadchodzący dodatek. Ponadto patch zredukuje czasy ładowania o 20 – 50%, wyeliminuje błędy przez które produkcja crashuje, a dodatkowo możemy także liczyć na nieco lepszą optymalizację.

W przyszłości Just Cause 3 otrzyma jeszcze dwa duże dodatki. W Land Mech Assault, pojawi się mech, który będzie strzelał z działa grawitacyjnego. Podobnie jak gadżetów ze Sky Fortress, będzie go można używać nie tylko w dodatku. O ostatnim DLC obecnie nie wiemy nic.

Just Cause 3 dostępne jest od grudnia 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Just Cause 3: Sky Fortress ukaże się 8 marca - ilustracja #3