Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2016, 18:30

autor: Góral

Just Cause 3 - więcej informacji o DLC; pierwsze pojawi się w marcu

Gra Just Cause 3 doczeka się trzech dodatków, a Avalanche Studios i Square Enix wreszcie zdradziły więcej informacji na ich temat. Pierwszy ukaże się w marcu i wprowadzi do rozgrywki nowy kostium, zestaw misji i nie tylko. Wraz z drugim DLC pojawi się potężny mech, a zawartość trzeciego rozszerzenia nadal pozostaje tajemnicą.

Zespół Avalanche Studios, wraz z firmą Square Enix, ujawnił szczegóły Air, Land and Sea Expansion Pass, czyli przepustki sezonowej do zwariowanego sandboksa Just Cause 3 na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Za 24,99 euro (około 110 zł) otrzymamy trzy rozszerzenia (pierwsze ma kosztować 11,99 euro, czyli około 53 zł, o ile oczywiście zechcecie je kupić osobno), które ukażą się przed końcem lata bieżącego roku. Dodatkowo posiadacze season passów dostaną każdy dodatek tydzień przed resztą graczy. W marcu zadebiutuje DLC Sky Fortress, o którym usłyszeliśmy w zeszłym miesiącu. Powyżej obejrzycie jego zwiastun, w dalszej części wiadomości znajdziecie kilka screenów, a jeżeli chodzi o szczegóły, to rozszerzenie zawierać ma następujące elementy:

  • nowy zestaw misji, w którym trzeba będzie zmierzyć się z powietrzną fortecą i armią dronów;
  • Bavarium Wingsuit – nowy kostium, napędzany przez rakietę i wyposażony w karabin maszynowy oraz małą wyrzutnię samonaprowadzających rakiet;
  • karabin Bavarium Splitter;
  • Eviction – dron obronny.
Just Cause 3 otrzyma trzy dodatki. - Just Cause 3 z trzema dodatkami - pierwszy pojawi się w marcu - wiadomość - 2016-02-18
Just Cause 3 otrzyma trzy dodatki.

Drugim pakietem DLC będzie Land Mech Assault, w którym pojawi się potężny mech wyposażony w działo grawitacyjne. Maszyna ma być bardzo wytrzymała, ale też zwrotna, a dodatkowo będzie ją można wykorzystywać także w głównej grze. O ostatnim dodatku nie wiemy nic, ale raczej nietrudno wywnioskować, że związany będzie z wodą. Czekamy zatem na kolejne informacje.

Just Cause 3 to najnowsza gra deweloperów z Avalanche Studios, opowiadająca o przygodach agenta Rico Rodrigueza. Historia przedstawiona w produkcji ma miejsce w republice Medici, gdzie musimy zmierzyć się z armią tyrana Di Ravello. Zadanie jest więc trudne, ale dla naszego podopiecznego nie ma rzeczy niemożliwych. Twórcy oddali graczom pełną swobodę w eksplorowaniu dużego świata, w którym można wykonywać misje główne, zadania poboczne oraz robić szereg innych rzeczy. W Internecie nietrudno znaleźć nagrania, na których gracze chociażby przyczepiają krowy do wiatraków. Nadchodzące dodatki i ich zawartość z pewnością jeszcze bardziej wpłyną na kreatywność fanów.

Just Cause 3 z trzema dodatkami - pierwszy pojawi się w marcu - ilustracja #4
Just Cause 3 z trzema dodatkami - pierwszy pojawi się w marcu - ilustracja #5
Just Cause 3 z trzema dodatkami - pierwszy pojawi się w marcu - ilustracja #6