Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2016, 09:09

autor: Góral

Just Cause 3 jednak bez multiplayera - twórca moda dostał pracę w studiu Avalanche

Cameron "Trix" Foote, główny twórca moda dodającego multiplayer do Just Cause 2, dostał pracę w studiu Avalanche. Niestety, w związku z tym modyfikacja z trybem wieloosobowym do Just Cause 3 nie zostanie ukończona.

Na początku bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Just Cause 3, podobnie jak druga część serii, doczeka się modyfikacji dodającej tryb multiplayer. Niestety koniec końców tak się nie stanie. Cameron „Trix” Foote, pomysłodawca i główny twórca projektu, poinformował, że w wyniku braku czasu ani on, ani jego ekipa nie będą w stanie dokończyć moda. Sytuacja jest podyktowana nową pracą dewelopera, który doczekał się posady właśnie w studiu Avalanche. Jednocześnie zapewnił, że multiplayerowy mod do Just Cause 2 będzie w miarę możliwości rozwijany. Co prawda, autorzy nie zamierzają rozszerzać go o nowe funkcje, ale fani projektu mogą liczyć na łatki naprawiające błędy.

Jak więc widać, ciężka praca Trixa została doceniona i obecnie pomaga on ekipie Avalanche w aktualnych oraz przyszłych projektach we wprowadzaniu pewnych elementów znanych z multiplayerowego moda do Just Cause 2. Możliwe więc, że kiedyś doczekamy się czwartej części serii, która zaoferuje w końcu tryb dla wielu graczy.

Just Cause 3 niestety nie doczeka się trybu wieloosobowego, ale za to twórca multiplayerowego moda może teraz rozwinąć skrzydła w studiu Avalanche. - Just Cause 3 jednak bez multiplayera - twórca moda dostał pracę w studiu Avalanche  - wiadomość - 2016-07-11
Just Cause 3 niestety nie doczeka się trybu wieloosobowego, ale za to twórca multiplayerowego moda może teraz rozwinąć skrzydła w studiu Avalanche.

Just Cause 3 to trzecia odsłona przygodowych gier akcji z agentem Rico Rodriguezem w roli głównej. Tym razem bohater musi zmierzyć się ze złym generałem Di Ravello, nękającym mieszkańców republiki Medici. Produkcja ukazała się 1 grudnia 2015 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Choć niepozbawiona błędów, okazała się przyjemną, zwariowaną i zapewniającą sporo frajdy grą, która doczekała się już dwóch dodatków – Sky Fortress oraz Mech Land Assault. W planach znajduje się jeszcze trzecie rozszerzenie, tym razem związane z walkami na wodzie, ale nie znamy jeszcze jego dokładnej zawartości ani daty premiery.