Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2017, 09:22

autor: Jakub Mirowski

Just Cause 3 można przetestować za darmo

Firma Square Enix udostępniła wersję próbną gry Just Cause 3 na PC. Produkcję studia Avalanche można przetestować bezpłatnie do 28 lipca. Akcja ma najprawdopodobniej na celu zainteresowanie graczy udostępnionym niedawno modem z trybem multiplayer.

Przez następne dwa dni każdy z nas może zostać Rico Rodriguezem. Firma Square Enix postanowiła udostępnić graczom trzydniową wersję próbną gry Just Cause 3 autorstwa studia Avalanche. Trial jest dostępny za pośrednictwem platformy Steam, na której trwa także przecena wszystkich odsłon serii: „trójkę” możecie kupić za ćwierć oryginalnej ceny, czyli 9,99 euro (około 42 złote), zaś pakiet zawierający całą trylogię wraz z DLC – za 19,98 euro (około 85 złotych). Cała akcja ma na celu zwrócenie uwagi graczy na udostępniony niedawno mod z trybem wieloosobowym. Modyfikacja zadebiutowała 20 lipca i jak dotąd zbiera dobre oceny, możliwe więc, że przyciągnie ludzi z powrotem do Just Cause 3.

Następne dni upłyną pod znakiem wszechobecnych eksplozji. - Wersja próbna Just Cause 3 dostępna do 28 lipca - wiadomość - 2017-07-26
Następne dni upłyną pod znakiem wszechobecnych eksplozji.

Sama gra, wydana w grudniu 2015 roku, nie zrobiła bowiem furory. Choć sianie spustoszenia na śródziemnomorskim archipelagu bez wątpienia przynosiło sporo frajdy, nie wyrównywało frustracji związanych z kiepską historią, powtarzalnością w rozgrywce oraz przede wszystkim problemami technicznymi, których w produkcji Avalanche było zatrzęsienie. Ostatecznie Just Cause 3 zebrał nieszczególnie imponujące recenzje (średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 74/100) i nie zdołał namieszać na liście bestsellerów. Wynikom sprzedaży na pewno nie pomógł też fakt, że dzieło Avalanche trafiło na rynek w chwilę po takich premierach jak Fallout 4 czy Star Wars: Battlefront.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Just Cause 3
  2. Gra Just Cause 3 w serwisie Steam
  3. Recenzja gry Just Cause 3 – efektowna demolka w cieniu licznych baboli