Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2017, 10:23

autor: Aquma

LawBreakers wejdzie w kolejną fazę otwartej bety 28 lipca

Tworzona przez słynnego Cliffa Bleszinskiego strzelanka LawBreakers niedługo po raz kolejny otworzy serwery dla wszystkich graczy, na trzy dni. Pre-download klienta gry będzie można rozpocząć na każdej z platform docelowych w przeciągu następnych 24 godzin.

LawBreakers wejdzie w kolejną fazę otwartej bety 28 lipca - ilustracja #1

LawBreakers to strzelanka FPP typu arena, nad którą pracuje obecnie studio Boss Key Productions Cliffa Bleszinskiego – współtwórcy tak utytułowanych serii jak Gears of War czy Unreal Tournament. Gra budzi pośród graczy duże emocje, które jeszcze wzmogły się po rozpoczęciu betatestów na PC w marcu bieżącego roku. Od tego czasu tytuł ten przeszedł już kilka faz testowych na obydwu platformach (PC i PS4). Dla zainteresowanych sprawdzeniem LawBreakers na własną rękę mamy dobre wieści: już niedługo, bo 28 lipca o godzinie 16:00 serwery ponownie otworzą się dla wszystkich – tym razem zarówno na PC, jak i PS4. Klienta gry w wersji na PS4 można będzie zacząć ściągać w przeciągu następnych 24 godzin, zaś w wersji PC jest dostępny już teraz.

Szansa na cenne nagrody

Dodatkowo deweloper Boss Key Productions poinformował o dwóch powiązanych z betą konkursach. W ramach Early Bird Beta Contest gracze, którzy wezmą udział w 3 rozgrywkach w pierwszych czterech godzinach testów, otrzymają w drodze losowania szansę na zdobycie repliki karabinu Aerator oraz karty grafiki Nvidia GeForce GTX 1080Ti. Ci zaś, którzy podzielą się screenshotem z gry za pośrednictwem Twittera, używając przy tym tagów #SkilledAF oraz #LBBetaPS4, zyskają możliwość wygrania konsoli PS4 ozdobionej motywem z LawBreakers w ramach konkursu Play the Beta.

Wymagania sprzętowe LawBreakers

Zainteresowani wzięciem udziału w testach beta gracze pecetowi powinni najpierw sprawdzić minimalne i zalecane wymagania sprzętowe. Prezentują się one następująco:

LawBreakers – wymagania minimalne:

  1. Procesor: Intel Core 2 Duo E6600
  2. Pamięć RAM: 4 GB
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 460
  4. System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ( wyłącznie w wersjach 64-bit)
  5. Dysk: 12 GB

LawBreakers – wymagania zalecane:

  1. Procesor: Intel Core i7-4790
  2. Pamięć RAM: 16 GB
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970
  4. System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ( wyłącznie w wersjach 64-bit)
  5. Dysk: 12 GB

Gra zadebiutuje na rynku już 8 sierpnia. Wersję PC można nabyć na Steam w cenie 29,99€, czyli około 130 zł. Zainteresowanych zachęcamy również do rzucenia okiem na zwiastun rozgrywki, który znajdziecie poniżej.