Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2016, 15:00

autor: Góral

Just Cause 3 doczeka się moda z multiplayerem

Twórcy modyfikacji do gry Just Cause 2, dzięki której dwa lata temu tytuł doczekał się multiplayera, ujawnili, że pracują już nad podobnym modem dla Just Cause 3, nazwanym JC3-MP. Niestety nie wiemy, ile na niego poczekamy.

Ponad dwa lata temu światło dzienne ujrzała modyfikacja gry Just Cause 2 dodająca do zwariowanego sandboksa studia Avalanche tryb multiplayer. Twórcy tego projektu zapowiedzieli, że to samo spotka najnowszą odsłonę serii - Just Cause 3. Niestety nic nie wiadomo na temat terminu premiery, czy chociażby beta testów, ale za to zaprezentowano powyższy zwiastun, z wyścigami samochodów, łodzi czy też zabawę w ujeżdżanie wielkich, gumowych kaczek. Obiecano także na bieżąco informować o postępach prac, więc nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na efekty.

Just Cause 3 doczeka się multiplayera - ilustracja #1

W Just Cause 3 ponownie wcielamy się w agenta Rico Rodrigueza, który tym razem musi zmierzyć się z generałem Di Ravello, rządzącym twardą ręką w republice Medici. W trakcie walki z wrogami wykorzystujemy rozmaite bronie, pojazdy czy też linkę z hakiem i wingsuit, przydające się także do wcielania w życie rozmaitych zabawnych pomysłów. Przykłady kreatywnego wykorzystania dostępnych gadżetów znajdziecie chociażby w tym i w tym miejscu.

Produkcja ukazała się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC na początku grudnia 2015 roku. Tytuł zebrał niezłe opinie, aczkolwiek do miana gry doskonałej jest mu daleko. Mimo wszystko osoby liczące na szaloną i widowiskową akcję w wielkim, otwartym świecie powinny zainteresować się tym projektem.