Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2017, 10:05

autor: Góral

Just Cause 3 Multiplayer - zadebiutowała wersja beta interesującego moda

Jeżeli brakowało Wam w grze Just Cause 3 modułu wieloosobowego, to dzięki modyfikacji Just Cause 3 Multiplayer problem ten został właśnie rozwiązany. Projekt dostępny jest od wczoraj w wersji beta 0.9.

Rok temu dowiedzieliśmy się, że deweloper odpowiedzialny za modyfikację dodającą do gry Just Cause 2 tryb multiplayer pracuje nad podobnym projektem dla Just Cause 3. Niestety kilka miesięcy później okazało się, że mod nie zostanie ukończony, gdyż Cameron "Trix" Foote, a więc jego główny twórca, dostał pracę w studiu Avalanche. Jednak w międzyczasie ekipa moderów Nanos rozpoczęła prace nad własnym multiplayerowym modem, który wczoraj doczekał się premiery publicznej wersji beta 0.9. Nie jest to więc jeszcze finalna wersja i produkcja w najbliższych miesiącach będzie nadal rozwijana, ale już teraz oferuje sporo elementów. Jeżeli więc należycie do grona szczęśliwych posiadaczy Just Cause 3, to modyfikację pobierzecie, klikając na widoczny poniżej link.

Just Cause 3 Multiplayer w skrócie:
  • mod dodający do gry moduł multiplayer;
  • dostępny za darmo w wersji beta 0.9;
  • za projekt odpowiada ekipa Nanos.

Co znajduje się w modzie Just Cause 3 Multiplayer? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. W ogólnych założeniach jest to bowiem klasyczny moduł wieloosobowy, podobny np. do tego z GTA V. Oczywiście nie jest aż tak rozbudowany, ale gracze mogą np. brać udział w wyścigach pojazdów, toczyć mecze typu Deathmatch, razem z innymi osobami szybować w powietrzu czy też po prostu wspólnie przemierzać udostępniony przez deweloperów świat.

Krótko pisząc, moderzy dodali do gry to, o czym zapomnieli pracownicy ze studia Avalanche. Warto jeszcze wspomnieć, że projekt ma takie same wymagania sprzętowe, jak „podstawka” i niewykluczone, że w przyszłości pojawi się na Steamie.

Just Cause 3 Multiplayer - w końcu można zdemolować Medici razem z kolegami. - Just Cause 3 Multiplayer - zadebiutowała wersja beta interesującego moda - wiadomość - 2017-01-09
Just Cause 3 Multiplayer - w końcu można zdemolować Medici razem z kolegami.

Just Cause 3 to trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się w rządowego agenta Rico Rodrigueza, wysłanego do niewielkiej republiki Medici, gdzie musi się uporać z generałem Di Ravello. Produkcja oferuje szaloną i widowiskową zabawę. Podczas przemierzania świata używamy m.in. linki z hakiem oraz kostiumu Wingsuit, umożliwiającego szybowanie. Gra doczekała się kilku dodatków, w tym Sky Fortress. Dodał on m.in. Bavarium Wingsuit, czyli rakietowy kostium, pozwalający na wykonywanie bardziej karkołomnych ewolucji.