Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2015, 18:11

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Just Cause 3 - w edycji kolekcjonerskiej znajdziemy linę z hakiem

Firma Square Enix, wydawca nadchodzącej gry Just Cause 3, ujawniła edycję kolekcjonerską produkcji. Wydanie zawierać będzie m.in. replikę liny z hakiem, artbook i kilka innych elementów.

Premiera Just Cause 3 odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, a dokładniej pisząc 1 grudnia bieżącego roku, ale poznaliśmy już zawartość edycji kolekcjonerskiej. Będzie ona dostępna oczywiście w dniu premiery produkcji, ale jeżeli chcecie wejść w jej posiadanie, przyszykujcie się na wydatek w kwocie około 360 zł (wersja PC) i 410 zł (Xbox One i PlayStation 4). W tej cenie otrzymacie grę w edycji D1 (zawiera dodatek DLC z uzbrojonymi pojazdami), mapę Medici, 32-stronicowy artbook oraz blisko 40-centymetrową replikę liny z hakiem. Krótko pisząc, kolekcjonerka nie powala na kolana swoją zawartością, ale też nie odstaje od tego, do czego przyzwyczaili nas światowi wydawcy.

Edycja kolekcjonerska gry Just Cause 3. - Just Cause 3 - w edycji kolekcjonerskiej znajdziemy linę z hakiem - wiadomość - 2015-07-09
Edycja kolekcjonerska gry Just Cause 3.
Just Cause 3 - w edycji kolekcjonerskiej znajdziemy linę z hakiem - ilustracja #2

Studio Avalanche, oprócz Just Cause 3, pracuje obecnie nad sandboksem Mad Max, tworzonym na podstawie słynnej filmowej serii. Tytuł ukaże się w Polsce 4 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. Pozostałe szczegóły na temat tej produkcji znajdziecie w naszym kompendium.

Just Cause 3 to kolejna odsłona serii zwariowanych sandboksów, zapoczątkowanych w 2006 roku. W produkcji trafimy do republiki Medici, w której rządy sprawuje tyran-generał Di Ravello. Gracze wcielą się w doskonale znanego fanom serii Rico Rodrigueza, który w swoim stylu (w sensie siejąc zniszczenie, gdzie tylko się da) zatroszczy się o lepsze życie uciśnionych ludzi. Oprócz linki z hakiem, w grze otrzymamy możliwość wykorzystywania kombinezonu Wingsuit, dzięki któremu będzie można szybować w przestworzach.

Za tytuł odpowiada szwedzka ekipa Avalanche Studios, założona w 2003 roku. Deweloper ten znany jest przede wszystkim z poprzednich odsłon serii Just Cause oraz takich gier jak Renegade Ops i nadchodzącego Mad Maxa.