Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2014, 10:40

autor: Sarge

Just Cause 3 na nowych screenach wygląda bardzo widowiskowo

Zespół Avalanche Studios udostępnił nowe screeny z nadchodzącej gry Just Cause 3. Najnowsza odsłona popularnej serii została niedawno oficjalnie zapowiedziana i ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

W grze Just Cause 3 nie zabraknie widowiskowych akcji w powietrzu - Just Cause 3 na nowych screenach wygląda bardzo widowiskowo - wiadomość - 2014-12-12
W grze Just Cause 3 nie zabraknie widowiskowych akcji w powietrzu

W sieci opublikowano sporo nowych screenów z gry Just Cause 3, która została niedawno zapowiedziana przez zespół Avalanche Studios. Kilka tygodni temu ekskluzywne zdjęcia udostępnił magazyn Game Informer, więc dzisiejsza porcja materiałów graficznych może być dla fanów nie lada gratką. Najnowsze screenshoty przedstawiają dokładnie to, czego możemy spodziewać się po Just Cause 3. Są to więc kadry z bardzo widowiskowych akcji, jakich będziemy mogli się dopuszczać w tej produkcji, a wszystko to w otwartym świecie do eksploracji. Nie mogło zabraknąć swobodnego lotu w powietrzu, spadochronu czy ikonicznej linki z hakiem, którym będziemy mogli podczepiać się pod różne obiekty. Gołym okiem można dostrzec wizualny krok naprzód względem poprzedniej części cyklu.

Just Cause 3 to najnowsza odsłona serii trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem autorstwa zespołu Avalanche Studios. Tytuł ukaże się w 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i pozwoli po raz kolejny wcielić się w Rico Rodrigueza, obecnie byłego już agenta. Tym razem trafimy do rejonu Morza Śródziemnego, do republiki Medici, znajdującej się pod brutalnymi rządami generała Di Ravello. To właśnie on będzie głównym celem naszego bohatera.

Just Cause 3 na nowych screenach wygląda bardzo widowiskowo - ilustracja #2
Just Cause 3 na nowych screenach wygląda bardzo widowiskowo - ilustracja #3
Just Cause 3 na nowych screenach wygląda bardzo widowiskowo - ilustracja #4
Just Cause 3 na nowych screenach wygląda bardzo widowiskowo - ilustracja #5